Skocz do zawartości
lolusia6969

kury cały czas siedzą w kurniku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kury
lolusia6969    0

Mam kurki i koguta bantamki, a do tego 3 zwykle kurki. Wczoraj te male kurki przecisly sie przez siatke i oddalily sie sporo od kurnika, co wczesniej sie nie zdarzalo. kogut i 3 duze kurki nie byly w stanie sie przcisnac, wiec narobily duzo halasu, ze tamte wyszly. Kiedy sie zorientowalam to poszlam je zagonic do zagrody i wtedy kogut szybko wszedl do kurnika i kurki za nim ( to bylo ok. godz. 17). Ja weszly, tak juz nie wyszly z tego kunika. Dziasiaj rano jak otworzylam kurnik, to wyszly tylkko na chwilke i schowaly sie z powrotem. Siadzialy tak do teraz. Poszlam dac im jedzenie, to wyszly z kurnika, zjadly i znowu sie schowaly. Niewiem o co im chodzi. Mam te kurki od połtora miesiaca, za jakies 2 tyg. powinny zaczac sie niesc. Nigdy wczesniej cos takiego sie nie zdazylo. Dodam jeszcze, ze kogut pial dzisiaj w kurniku, czego niegdy nie robi. prosze o pomoc, bo sie martwie o nie...

dawid5508    2

@lew908 lepiej byś pomógł.

@lolusia6969 wydaje mi się że mogło coś kury wystraszyć np. jastrząb, sokół, pies, kot itp. Po jakimś czasie kurom przejdzie i będą normalne wychodzić. wystarczy trochę cierpliwości.

Wiadomość z agroFakt.pl

lolusia6969    0

MOze cos je wystraszylo rzeczywiscie... :( a czy to nie przeszkodzi im przypadkiem w niesieniu? bo ja juz sie tych jajeczek nie moge doczekac ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się