Zaloguj się, aby obserwować  
kondziu123

New Holland 2205 przerzut przez duży ciągnik na wysoki rozrzutnik

Polecane posty

kondziu123    3

Witam mam pytanie do użytkowników tych serii nh jak u was wygląda rzucanie sieczki do tyłu czy bez problemu sieczkarnia rzuci na koniec dużego rozrzutnika, u mnie jest z tym duży problem i w sumie już nie wiem jaka może być tego przyczyna , próbowałem już delikatnie zwiększyć obroty ale brak efektów, teraz sprawdziliśmy rurę miała trochę nierówności ale dalej nie jest tak jak wg mnie powinno być tzn. nie ma tak dużego pędu tak jakby wentylator za wolno podawał. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrekNHts    15

nie wiem jak tam jest ale może jest jakaś możliwość zmniejszenia szczeliny między łopatkami wyrzutu czy jak tam jest bo nie wiem dokładnie a podłogą czy też wanną jak to inni nazywają po której sieczka się przesuwa w rurę jeśli jest taka możliwość to pomoże to w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondziu123    3

Problem mam nadzieję że rozwiązany dzisiaj podnieśliśmy trochę rurę, przerobiliśmy wylot sieczki na łączeni rury z wylotem wentylatora i rzuca jeszcze dość mokrą kukurydzę na koniec rozrzutnika także nie jest źle:)

PiotrekNHts dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj