Skocz do zawartości
mati2191

lamborhini 774-80 falowanie obrotów

Polecane posty

mati2191    0

witam jestem nowy na forum .posiadam lamborhini 774-80 z roku 88 i mam znim ogromny problem zaczeły mi strasznie falowac obroty na wolnych obrotach a jak dodam pół gazu to chodzi normalnie . zrobiłem wtryski , pompki , wymieniłem filtry i wężyki do paliwa . jesli ktoś mógł by mi pomuc lub doradzic zgóry dziękuje

Wiadomość z agroFakt.pl

radekbury    0

mi faluje na zimnym  do 1000 obrotów a jeszcze wyżej tak do 1100 jak na zimnym jest duży pobór prądu, jak pozapalam 10 świateł.  Ale tak z 10 min i chodzi normalnie,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kisiol
      Witam. Może ktoś dysponuje opisem kodów do tego modelu Same Explorer 100 rok 2007. Wyświetlają się błędy I 25 , I 39.
    • Przez axel84
      Witam mam problem z podnośnikiem w Hurlimann H 5110. A mianowicie przy pracy z pługiem przy podnoszeniu zacina się lub samoczynnie podnosi do góry. Rozdzielacz był robiony chromowany pompa po regeneracji tłoczysko zrobione siłowniki wspomagające zrobione filtr hydrauliki wymieniony olej wymieniony jak w specyfikacji . Traktor jest z turem tur chodzi dobrze szybko podnosi tak samo kiper. Proszę o pomoc  bo nie wiem co tu jeszcze zrobić by ten podnośnik chodził jak należy . 
    • Przez dolti44
      witam posiadam traktor deutz fahr agrotron 135 i nie wiem czemu nie działa mi klimatyzacja. klimatyzacja była nabita , załączała się dobrze, wąż co idzie do klimatyzacji był zimny ale w kabinie leciało tylko ciepłe powietrze. Co może być przyczyną???
    • Przez sbastian19891411
      Witam gdzie jest korek spustowy oleju z podnośnika  ?? 
    • Przez dammianoss
      Witam!
      Mam problem z podnośnikiem w moim agrotronie 6.15 z 97r, mianowicie od razu po odpaleniu ciągnika podnośnik sam się podnosi do góry, do samego końca i próbuje dalej gdyż ciągnik przygasa, dopiero jak aktywuje centralkę to mogę go zatrzymać i opuścić na dół. Gdy ustawie przełącznik na pozycje neutralną to podnosi do góry, jak ustawie na podnoszenie to podniesie do ustawionej maksymalnej wysokości i delikatnie unosi się dalej. Wydaje mi się, że to rozdzielacz się zaciął, a na panelu EHR nie wyświetla się żaden błąd. Miał ktoś podobny problem? Nie długo trzeba jechać w pole a ciągnik niesprawny, a awaria stała się w trakcie żniw.
      Pozdrawiam