• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez qRafał
      Cześć, planuję zakup nowego ciągnika (150-170 km). Najbardziej przemawiają do mnie Case i NH, no ale to wiadomo, że cena robi robotę  Ewentualnie mógłbym zdecydować się na JD bo dealerzy blisko. Tak samo Fendt ale ludzie piszą, że przereklamowany, psuje się tak samo jak inne a części drogie i sam nie wiem co o tej marce myśleć. Prosiłbym o konkretne modele tych ciągników bo do reszty dealerów za daleko. Co myślicie o Case Maxxum 150, Puma 150/160 CVX lub NH t7.165S? 
    • Przez Soltys85
      Witam,  możecie doradzic który ciagnik wybrać? Wybieram pomiedzy nimi poniewaz te mieszcza mi sie do obory i w moim budzecie , ma byc to ciagnik pomocniczy no i wrazie potrzeby do pola. Mówia ze john deere mocniejsze tylko jak z naprawami?? Ceny czesci?? Renault wydaje mi sie prostszy... Byłbym wdzieczny za jakies wskazówki bo wisna idzie...
    • Przez yanek78
      Zastanawiam się nad zakupem ciągnika używanego do kwoty 20 tys. (kwota może ulec zwiększeniu o kilka tysięcy, o ile maszyna będzie w super stanie) o mocy do 60 KM. Nie obrabiam roli, ciągnik będzie mi potrzebny do zwózki drzewa z lasu, czasami zrywki, może odśnieżania. Nie miałem do tej pory styczności w pracy z ciągnikami poza sporadycznymi przejażdżkami C
      330, C 360 i zetorem 7211, więc wszelkie wskazówki będą mile widziane. Spotkałem na portalach ciągnik Case 585 xl - jakieś opinie użytkowników na ten temat? Z góry wykluczam C 330 i T 25 - uraz osobisty.
      Koniecznie musi mieć:
      -kabinę (najlepiej z drzwiami z obu stron) im bardziej komfortowa tym lepsza
      -dobra dostępność części
      -nieskomplikowana budowa (tak, aby miejscowi mechanicy poradzili sobie z naprawami)
      -koniecznie zarejestrowany/ubezpieczony
      -dobrze, gdyby miał wspomaganie kierownicy

• Przez Mateusz320
      Tak jak w temacie ma być to główny ciągnik w gospodarstwie mlecznym na 30h gorzyste tereny waga NH t5 85 utility 3700kg  zetor3930kg nh pewnie słabszy bo zetor ma większą pojemność i moment obrotowy 
    • Przez siwy18_8
      Witam panowie . takie pytanko . Stoje przed zakupem uzywanego ciagnika . miałby byc to główny kon pociągowy na areał ok 55ha . cos w przedziale mocy 145-170 . panowie co polecicie ? chodzi głownie o bezawaryjnosc i obsługe bez jekiejs zbednej elektroniki która lubi sie popsuc . cenowo tak wolał bym sie zamknąc w 150 brutto . przeglądałem juz case , deutz fahr , mccormick , . . a moze polecicie cos ciekawego ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.