Skocz do zawartości
Pawel1992

Ciągnik 4x4 ok 60-90km

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pawel1992    0

Witam serdecznie , poszukuje ciągniczka stosunkowo mało awaryjnego , względnie taniego w eksploatacji (tj. ma mało palić a i przeglądy nie powinny kosztowac kroscie).

Ciągnik byłby głównie użytkowany do prac na plantacji porzeczki czarnej (tj. koszarka bijakowa , rozsiewacz , kombajn Joanna 3 itd) i dlatego własnie szukam ciągnika z 4x4 , przednim Tuzem i Womem (najlepiej takiego ktory poradzi sobie z koszarka na przodzie i rozsiewaczem z tyłu , bądz podcinaczem z przodu i koszarka z tyłu) + rosieje nawozy na gruntach ornych i pociągnie poznaniaka 3m.

Interesuja mnie ciągniki stosunkowo młode bo po 2005r z cena do 100k PLN , lecz tak by przebieg nie przekraczał 2-4k mth

Ew ciągnik nowy (byle nie pożal się boże Ursus) do 160k PLN brutto.

Wiadomość z agroFakt.pl

MedFire    0

No to polecam New Holland z serii TD5, spokojnie w 160 się zmieścisz, tylko nie wiem, jaka Cię szerokość interesuje.

Pawel1992    0

O tym NH mnie zaciekawiłeś , myślałem że za te ciągniki cenią sobie min 200tys,

Szerokość w międzyrzędziu to 4m 25 cm. porzeczka rozrasta się na ok 1.6-1.8 wiec zostaje mi ok 2.5m.

A jak wg z awaryjnością tych NH ? iczy za te 160k dostane coś więcej jak silnik , skrzynia , pompa i kabina ? :P

MedFire    0

Tak kolego. Za 85 KM z klimą, radiem i rewersem powinieneś zapłacić nie więcej niż 125 netto.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się