filp3090

strony internetowe z ugorami.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
filp3090    0

witam.

 

Zna ktoś możę strony internetowe gdzie podane jest kto ile ma ziemi , ile uprawia , ile dostaje dopłłat itp. . Niemam poję cia czy to nie wsc*pskoc ale tak mnie czasem ciekawi ile mają dokładnie sąsiedzi i znajomi z okolic . ale najważniejsze to strony gdzie bym mógłwyszuka gdzie wpobliżu są jakies ugory.. patrzyłem na geoportal map ale tam są tylko mapkii różne bajery takie jak mirzenie odległości itp.a to zamało.

 

odrazu dziękuję zapomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

wiesz co to jest ochrona danych osobowych?

a co zazdrość cie zżera że sąsiad lepiej gospodarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Na geoportalu możesz dowiedzieć się naprawdę dużo i nie wydaje mi się aby gdzieś było więcej informacji. Czegoś takiego jak wyszukiwarka ugorów raczej nie znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Kiedys było cos takiego na stronie ARiMR że można było sie dowiedziec kto jakie dopłaty bierze ale zostało zlikwidowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Kilka lat temu normalnie w internecie było podane kto ile dostał, tak jak teraz na BIP gminnym jest podane komu i ile podatku umorzyli ale teraz agencja już nie podaje bo nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam,uważam że najlepiej jak każdy pilnuje swego nosa a nie czyich pól czy dopłat :ph34r: dla mnie to czysta zawiść,zazdrość lub nienawiść a gdzie w tym zdrowy rozsądek :rolleyes:kto mieczem wojuje od miecza ginie ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

A ja uważam że to powinno być jawne. Tak jak pomoc społeczna, umorzenia itp. A przestało bo pewnie zbyt wiele znanych nazwisk brało dopłaty za setki ha orzecha i innych "ekologicznych" upraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak byś brał 200 tys zł dopłaty, za normalne uprawy nie fikcyjne orzechy też byś nie chciał aby wszyscy sąsiedzi wiedzieli ile dokładnie dostajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak i też wiesz kto w innych wioskach ma pola, kto składa na rolnośrodowiskowe, kto ma ile strączkowych zasiane, ile krów itd.

No, wścibska z ciebie bestia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Robię sporo usług to wiem, a Ty co masz ekologię i sypiesz nawozy że się boisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie o to chodzi. Pisałeś że każdy wie, a teraz zmieniasz zdanie że ty wiesz bo robisz usługi sąsiadom na ich działkach.

 

Wracamy do sedna sprawy, gdybyś brał 200 tys zł dopłat za normalną praktykę rolniczą i nie świadczył byś usług a wszyscy sąsiedzi dookoła mieli by mniej pola niż ty, wolał byś nie wiedzieć ile mają dopłat i nie chciał byś aby oni wiedzieli ile masz ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Kilka lat temu normalnie w internecie było podane kto ile dostał, tak jak teraz na BIP gminnym jest podane komu i ile podatku umorzyli ale teraz agencja już nie podaje bo nie mogę znaleźć

Jest wyjście jak chcesz wszystko wiedzieć o dopłatach w swojej wiosce oraz sąsiednich, a więc proponuje Ci się zatrudnić się w ARiMR i będziesz wiedział już wszystko, albo wystąpić z pismem do dyrekcji ARiMR uzasadniając aby Ci udostępnili dane, albowiem piszesz prace magisterską lub doktorat na temat sąsiadów :lol: Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

jak szukasz ugorów to idz do ANR i tam tobie powiedzą gdzie mają ugory , na sprzedaż , do dzierżawy... a sąsiadów zostaw w spokoju... i proponuje na drugi rok usług załóż sobie kajecik , w którym bedziesz zapisaywał kto ile ma ha i ile bierze dopłat i takie tam , jak się wypytasz... :P


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Dziwi mnie że tak się boicie jawności tego, bo co ? Szwagier, brat i kuzyn z miasta mają po kawałku ziemi na krus a Wy to obrabiacie? Kto nie ma nic do ukrycia ten się nie boi a przytemperowało by to trochę cwaniaczków z miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam, jeśli czegoś mam się bać to jedynie BOGA, a strachu i nadmiaru kasy to nigdy nie miałem, lecz każdy ma swoje życiowe zmartwienia , problemy i zajęcie w gospodarstwie , ponadto są ludzie rozsądni którzy pilnują swego nosa, bo na tym się najlepiej wychodzi,u nas był taki co innych kiedyś pilnował zamiast swego ,więc swego nie upilnował, bo go z dymem puścili, i kijem tego co pilnuje cudzego ,a nie swego, jednakże to racja że są cwaniaczki co mają po kawałku ziemi i jest niby "wielkim rolnikiem" ,ale to nic na to nie poradzimy bo ku temu nasz mądry rząd stwarza takie ,a nie inne warunki dla kombinatorów,cwaniaczków i działają zgodnie z literą prawa, i niech ci którzy takie ustawy wprowadzają tym się zajmują, bo za to biorą grubą kasę , a póki co to jest kraj dla kombinatorów i cwaniaków, więc każdy kombinuje, kombinuj i Ty, i nie to że jestem złośliwy czy wścipski ,ale Ty pewnie też kombinujesz ,choćby z usługami ,chyba że odprowadzasz podatek do Urzędu Skarbowego od usług, jeśli tak jawnie tu o tym piszesz że świadczysz usługi i się tym chwalisz itd. ,i lepiej wyhamuj i zastanów się nad sobą ,może dotrze wreszcie do Ciebie zdrowy rozsądek i w końcu przestaniesz nad kimś się zastanawiać i rozmyślać jak to komu zaszkodzić, lepiej mieć stu przyjaciół jak jednego wroga :rolleyes: Pozdrawiam.

Edytowano przez wieslaw16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lisek
      Cześć
      Używacie tego programu. Mam kilka problemów przy obsłudze. Np. nie chce drukować, nie pobiera powierzchni pola przy ewidencji nawożenia azotem itp.
    • Przez polarolniczka
      Witam! Używacie jakiegoś programu do zarządzania gospodarstwem? Poradźcie proszę na jakie funkcje powinnam zwrócić uwagę. Jest może taki, który dodatkowo pomagałby uruchomić sprzedaż produktów albo można przez niego kupować np. nawozy?
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, są tu osoby posługujące się nawigatorem polowym? Oczywiście mowa tu o pomocniczym, wiadomo że program nie jest dokładny. Da się jednak anteną zwiększyć jego dokładność, są jakieś anteny w ludzkich pieniądzach? wydawanie 900 zł za antenę tylko po to żeby mi pokazało na mapie gdzie są ścieżki to kiepski pomysł, nie ma jakiś tanich alternatyw? pozdrawiam :]
    • Przez kwiapa
      Witam,
      zastanawiam się nad subskrypcją tego systemu. Aktualna cena to ok 1100 zł netto za rok. Tylko jeżeli się już wejdzie w to to trzeba kontynuować bo szkoda tracić mnóstwa wprowadzonych danych. Proszę napisać o ewentualnych "minusach" tego systemu lub alternatywnych programach.
    • Przez yacenty
      Witajcie,
      chciałbym was zaprosić do nowej strony - www.agrodzienniczek.pl
      Jest to nowy projekt - w całości zaprojektowany przeze mnie i wdrażany przez naszych programistów.
      Chodzi mi o to, aby stworzyć najprostszą możliwą kartę pola. Z informacjami o kosztach, z fajnymi modułami do wykresów i aspektu finansowego gospodarstwa.
      System dziś jest w wersji beta - w kolejnych dniach wprowadzamy nowe proste funkcje które ułatwiają nam prace.
      Dla przykładu dodanie wszystkich prac dla mojego 30 ha gospodarstwa zajęło mniej niż godzinę czasu.
      Oczywiście jesteśmy w wersji beta więc jest jeszcze sporo niedoróbek ale cały czas nad nimi pracujemy.
      Jeśli chcecie potestować to gorąco zapraszam.
      Można się logować swoim kontem z AgroFoto.pl
       
      Na dziś rozwiązanie jest w 100% darmowe. Docelowo jednak będą moduły płatne, ale cena będzie na poziomie kilku złotych miesięcznie tak aby tylko pokryć koszty pracy naszych programistów.
      Jeśli zauważycie jakieś błędy - śmiało tu piszcie, lub do mnie na maila. To samo tyczy się pomysłów na rozwój programu - jestem do Waszej dyspozycji.
      Pozdrawiam
      yacenty
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj