Skocz do zawartości
Lilii

AgroRandka Ona szuka jego!

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O Tobie. :P:D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jaka ta prawda o mnie jest?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Ikserion to nawet jeszcze ani razu nie teges :) z dziewczynami więc daj na luzik :)

Mówiłem że tak będzie? po co było to kręcenie. :P dobrze się z tym teraz czujesz? to wytłumacz może kogo tak naprawdę szukasz, jak nie porządnego faceta?

Edytowano przez KORSARZ1

wozak    2

Tak ona i porządny facet,sama opinię swoją przedstawiła na rzekomym pokazaniu swojej koleżanki z Gdańska, żenada . Nie mam do niej nic,ale w ten sposób to pokazała jak sama siebie szanuje.

Edytowano przez wozak

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mówiłem że tak będzie? po co było to kręcenie. :P dobrze się z tym teraz czujesz? to wytłumacz może kogo tak naprawdę szukasz, jak nie porządnego faceta?

Powiedz co Ty byś zrobił bez Vanessy na tym forum? Gdyby nie ja nie miałbyś się za kim uganiać:) Nie możesz żyć beze mnie:)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Weź mnie nie rozśmieszaj nawet :lol: może chcę Ciebie tylko sprowadzić na dobrą drogę. :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Weź mnie nie rozśmieszaj nawet :lol: może chcę Ciebie tylko sprowadzić na dobrą drogę. :P

Puść nogawkę:) Aport Rexiu:)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szukaj dalej jelenia.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szukaj dalej jelenia.

Wyłumacz dlaczego nie możesz żyć bez cybernetycznej Vanessy i ciągle za mną biegasz:) Ja nikogo nie szukam wszyscy przychodzą do mnie:)

Bo z dziewczynami.....nigdy nie wie się....

http://www.youtube.com/watch?v=v3LYbNw1q1c

Korsarz uciekł, speniał więc lecę pod prysznic

Edytowano przez VVanesssa24

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Już tłumaczę, bo jestem ciekawy jak daleko się posuniesz by się całkiem zeszmacić.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Ja nikogo nie szukam wszyscy przychodzą do mnie:)

No to chyba wszystko wyjaśnia czym się zajmujesz.

kobra89    66

A dlaczego dobrze

Ja bym chetnie porozmawial ale jakoś temat jest i nie ma z kim normalnie pogadac.

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Dziwne pojawia się rano znika po południu, czyli pracuje na nocną zmianę jest obeznana w tematach, zakpiła z kolegi że nie ten teges, na mój jakże błyskotliwy tok myślenia to poprostu zwykła kobieta która daje za kasę. I albo poszła na nocną zmianę do roboty albo robi w night klubie te swoje gałkowe lody, swoją droga na miejscu xeriona i tak bym ją upokorzył zapłacił bym jej alfonsowi i kazał zrobić fulll pakiet dla klienta :lol:

kobra89    66

Już usiedliscie na tą vanesse, ja to mysle ze dziewczyna chce aż piszczy i dyga :P

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No tak godziny znikania wczesnowieczorne, no to co chodzi spać po dobranocce? pojawia się w godzinach przedpołudniowych, pewnie że lubi ten sporcik hahahaha.

Zetor, trzeba by okulary zakładać bo by oczy nam zasikała w tym pisku. :P

Korsarz płacę i wymagam i jak nie będzie chcieć pogada sobie z alfonsem :lol: Klient nasz pan, to już wiem dlaczego odwołałą randkę w Piątek bo w tedy najwięcej klientów B)

Edytowano przez zetorlublin7341

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To jeśli tak lubi ten sport, to może wykupimy ją na całą noc, zobaczymy na czym rano będzie siedzieć. :P :lol: :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To raczej chyba jej alfonsa. :P Ciekawe czy udzielają jakiś rabat na swoje usługi. :lol:

Edytowano przez KORSARZ1

Najprędzej tak no chyba ze ma niezależną firmę to by tłumaczyło to mieszkanie w Gdańsku, i jak w cocomo różowe zasłony w oknach znak rozpoznawalny :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zetorku, teraz testy ostatnio modne, a co będziemy wierzyć w jej przechwałki i płacić, najpierw przetestujemy co potrafi. :P I nie będzie tłumaczenia że susza, pojedziemy na blokatorze, a orka musi iść dobrze. :lol: Tylko pługi będziemy zmieniać, to rano będzie bruzda że łaaaaaaaaaaaaa.

Edytowano przez KORSARZ1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)

Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.

Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.

Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)

Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...