Skocz do zawartości
Lilii

AgroRandka Ona szuka jego!

Polecane posty

SOKAN    12

No i co z tym masażem? Jeszcze od siebie dorzucę materac wodny, co by przodek dobrze leżał i wygodnie :-)

Pajej    52

Lili rozumiem ze chcesz mieszkac na wsi, ale to nie oznacza ze nusisz mieć męza rolnika. Rolnik to bardzo zły materiał na chłopaka czy męza. uświadomiła mi to kolezanka, jak dawała mi kosza. niestety ale miała rację.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To niech sobie poszuka z miasta jak woli być zdradzana i oszukiwana na lewo i prawo. Nic nie straciłeś, CO CI PO TAKIEJ TORBIE.

Pajej    52

Karol niektóre cechy harakteru wszyscy rolnicy (a przynajmniej wszyscy jakich znam) maja takie same i o to sie rozchodzi

Lilii    0

Lili rozumiem ze chcesz mieszkac na wsi, ale to nie oznacza ze nusisz mieć męza rolnika. Rolnik to bardzo zły materiał na chłopaka czy męza. uświadomiła mi to kolezanka, jak dawała mi kosza. niestety ale miała rację.

Niektóre panny chcą wyjść za mąż za śmieciarza, marynarza a ja chce za rolnika i już xD

Pajej    52

Jestem ciekawa tych cech ? :D

Ciekawe czy te cechy pasują też do Rolniczek :D

Troszke trudno to ubrac w słowa ale spróbuje. Rolnicy to perfekcjonisci pasjonaci, majacy jedno zainteresowanie tj. własne gospodarstwo, traktuja to jako hobby, wiec inne jest im nie potrzebne. Więc maja nudne hobby i bark czasu na ciekawe zainteresowania. Mało czasu na randki, nie pedza na kazde zawołanie. jak ktos pracuje 8h to wieczory ma wolne. Rolnictwo to bardzo angazujace zajecie bo rolnik musi byc dobry z wszystkiego (dokumenty, chemia, zoologia, mechanika) co sprawia ze żyje w "zamknietym" swiecie, troche za mocne słowa, ale chodzi o to ze pomimo swojej wiedzy (czasem po studiach) wydaje sie ze ma waskie horyzonty i jest nie na czasie, bo ma troszkie inne ideały itd.

Cos takiego usłyszałem o sobie, ale moi koledzy rolnicy pasuja tez do tego.

Lili takie cechy moze miec wielu facetów mieszkajacych na wsi a pracujacych zawodowo.

Chłopaki pytanie do was co wybralibyscie dziewczyne (ogolnie bycie z kimś nie jakąś konkretna) czy ziemie?

lew908    207

A nie można wybrać i ziemi i kobiety ? Znam wielu ludzi którzy mają swoje gospodarstwa ale również mają czas dla swoich kobiet :P

Krassus    95

To tak nie działa. To dziewczyna ma wybierać a nie rolnik. To ona musi zdecydować czy miasto czy wieś. Oczywiście jeżeli woli miasto to materialistka a jak postawiłaby takie pytanie rolnikowi to też materialistka.

lew908    207

Jeżeli kocha to przyjdzie na wieś. A jeżeli nie bedzie chciała to nie jest warta zachodu :P

Krassus    95

To według twojej logiki, to jak nie pójdziesz z nią do miasta to też jej nie kochasz i nie jesteś jej wart?

Lilii    0

Mam takie dziwne spostrzeżenia, że rolnicy są po prostu lepszymi ludźmi.. muszą pracować i nie mają tyle czasu na głupoty tak jak mieszczuchy.

Pajej    52

To tak nie działa. To dziewczyna ma wybierać a nie rolnik. To ona musi zdecydować czy miasto czy wieś. Oczywiście jeżeli woli miasto to materialistka a jak postawiłaby takie pytanie rolnikowi to też materialistka.

widzę ze nie zrozumiałeś pytania. inaczej pojawia sie wróżka i mówi chłopie jak nie zostawisz gospodarki i nie pójdziesz do normalnej pracy to sie nie ożenisz wybieraj.

Mam takie dziwne spostrzeżenia, że rolnicy są po prostu lepszymi ludźmi.. muszą pracować i nie mają tyle czasu na głupoty tak jak mieszczuchy.

szkoda ze tak mało dziewczyn mysli tak jak Ty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Belarus6651
      Jak jakieś kobiety są chętne to proszę pisać do mnie.