Skocz do zawartości
Lilii

AgroRandka Ona szuka jego!

Polecane posty

ho ho jakiś ty wyszczekany w tym internecie, żebyś taki był w życiu codziennym, to już coś a ty jak mały piesek dużo hau hau a nawet wyżej kostki w realu nie podskoczysz, ogarnij się bo żal nawet podjąć z tobą jakąś merytoryczną dyskusje

Szmergiel bo nie ma tematu żebyś kogoś z błotem nie zmieszał jak ci nie pasuje czyjeś zachowanie, avatar, albo postępowanie życiowe nie wypowiadaj się bo ciebie nikt nie komentuje głupio, powiem ci tyle kolego sam zaczołęś taka prawda, co cię obchodzi jak on wygląda i jak kogoś szuka taka prawda i naprawdę twoje drętwe komentarze są zbędne

jacus    102

kieleckie scyzoryki sie pociely-chyba kariera polityczna liroya was tak rozochocila. :P  :P  :P

szmergiel    195

Szmergiel bo nie ma tematu żebyś kogoś z błotem nie zmieszał jak ci nie pasuje czyjeś zachowanie, avatar, albo postępowanie życiowe nie wypowiadaj się bo ciebie nikt nie komentuje głupio, powiem ci tyle kolego sam zaczołęś taka prawda, co cię obchodzi jak on wygląda i jak kogoś szuka taka prawda i naprawdę twoje drętwe komentarze są zbędne

i co jeszcze napiszesz o mnie? jak juz piszesz ze to ja zaczolem to nie warto z toba wogule gadac tak bezczelnie klamiesz ( rude juz tak ma wiec sie nie przejmuj) nic do ciebie nie napislaem a ty juz ktorys raz odpyskowujesz na moje posty.niech ci dotrze do tej  rudej lepetyny ze kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie z aprobata lub przeciwnie,tak samo jak ty i ja mam prawo smiac sie z kogos kto zrobil z siebie barana takim anonsem .ja ciebie nie pouczam co ci wolno wiec te gadki w stosunku do mnie mozesz sobie darowac.jak masz cos do mnie prywatnie to napisz pw albo mozemy sie spotkac bo ciagle do mnie sapiesz.

Edytowano przez szmergiel

Kultura życia codziennego którą każdy powinien w jakimś stopniu reprezentować winna się charakteryzować aprobatą drugiego człowieka jego zachowań i stylu bycia i nawet na forum nie powinieneś się wyśmiewać z kogoś taka jest prawda ale widzę ze tobie ciężko to pojąć, jeżeli myślisz że jesteś nie wiem mega cwaniakiem to uprzedzę cię bo nie jesteś. Napisałem ci abyś się zastanowił i jak ci ktoś nie pasuje przemilcz bo każdy ma prawo do wszystkiego nawet  do takiego anonsu bo jest demokracja i nie masz prawa nikogo krytykować. Po za tym jestem blondynem a to tyle ma z rudym wspólnego co ty z pojęciem słowa tolerancja drogi kolego.

pogromca    425

zetorlublin7341 Jaki Ty uczony jesteś.stwierdzam to po Twoim mądrym języku. Chyba chciałeś się pochwalić przed jakimiś foczkami ale Ci nie wyszło.

Katiana87    22

Hej. Tak jak w temacie... "Ona szuka jego". Rolnictwo to moja pasja i nie mam zamiaru robic nic innego. Jesli ktos zechce to moze napisac. Jesli jestes leniem albo wrednym bydlakiem-  daruj sobie.

daremw    128

napisz coś więcej o sobie, jakie regiony reprezentujesz, to myślę że by ułatwiło sprawę ;)

Hej. Tak jak w temacie... "Ona szuka jego". Rolnictwo to moja pasja i nie mam zamiaru robic nic innego. Jesli ktos zechce to moze napisac. Jesli jestes leniem albo wrednym bydlakiem- daruj sobie.

postanowiłem napisać do Ciebie bo myślę że szukasz kogoś takiego jak ją,nietoleruje alkoholu(w małych ilościach) moja dewiza brzmi jak nie wypije to nie robię,a jak pije to nie robię,lubie pospać do południa bo dopiero od 10 gs otwierają,jesteś zainteresowana??

corrado    217

Jak tak kolega się przedstawia to wątpię w jakiekolwiek możliwości zainteresowania się Twoją osobą :)

Katiana87    22

Panie SlawkuL. chcialabym Cie wyprowdzic z błędu jakim jest myslenie ze szukam kogos takiego jak Ty, powod jest podstawowy... niestety ale wstajesz zbyt pozno 

szmergiel    195

postanowiłem napisać do Ciebie bo myślę że szukasz kogoś takiego jak ją,nietoleruje alkoholu(w małych ilościach) moja dewiza brzmi jak nie wypije to nie robię,a jak pije to nie robię,lubie pospać do południa bo dopiero od 10 gs otwierają,jesteś zainteresowana??

he he .kolego tu sie nie zanaja na sarkazmie wiec efekty twego postu juz sa powyzej.od siebie dodalbym jeszcze ze za przesolona zupe od razu jest lanie he he.ps.i tak na taki anons bedzie wiekszy odzew (czy dla jaj czy na serrio to juz druga sprawa) niz na pisanie o tym jaki to jestem poukladany i padam do nozek.

robo1980    42

Dajcie namiary na jakąś stronę gdzie można poznać dziewczyny które chcą swoją przyszłość związać z życiem na wsi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Belarus6651
      Jak jakieś kobiety są chętne to proszę pisać do mnie.