Lilii

AgroRandka Ona szuka jego!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
corrado    401

dziewczyna napisała że szukać kogoś,i żeby doniej pisać,i będę pisał ile i co tylko będę chciał a Tobie chu do tego,.

 

Widać że kultury to u Ciebie nie wiele... A nawet jej brak.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie SlawkuL. chcialabym Cie wyprowdzic z błędu jakim jest myslenie ze szukam kogos takiego jak Ty, powod jest podstawowy... niestety ale wstajesz zbyt pozno

Aj Kochanie,a ją już myślałem że będzie ślub,na zapowiedzi dałem,alkohol kupiony i gdzie ją mam teraz szukać żony??ale wiesz dla Ciebie to mógł bym wstać i o 9.59,.

Kolego corrado że tak zażartuje,teraz Ty robisz z siebie trochę durnia bo niepotrfisz odróżnić żartów od tego co jest na serio,.szmelgier tu co drugiemu użytkownikowi Brakuje dystansu do siebie i tego forum,ale tak to jest jak całym życiem jest agroFoto,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ha ha całym życiem agrofoto, nie będę wspominał o poprawnym napisaniu no cóż rozumiem że mówisz o sobie. Nadal uprę się na temat braku kultury której jak najbardziej Ci bark więc z takimi żartami i podejściem na pewno nikogo nie znajdziesz z racji tego że poziom który reprezentujesz będzie nadal poniżej kobiet które się tu znajdują. Powodzenia :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kultura to ją,moja pisownia Ci nieodpowiada ale wiesz mi to wcale nieprzeszkadza,rozumiem chcesz zabłysnąć i poderwać koleżankę,ale coś Ci niewychodzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onomatopeja    63

Witam.Szukam drugiej połówki która zechce ze mną połączyć moją pasje czyli... No właśnie sam nie wiem co chce w życiu robić.Mój ojciec chce przepisać mi ponad 100ha ziemi ale ja nie do końca wiem czy mnie to kręci.To co lubię to RAP i panienki na zapleczu do tego wciągnąć trochę w nos i oczywiście spuścić z krzyża.Myślicie że są dziewczyny na wsi które kręci to samo co mnie?Jakby któraś była zainteresowana moją osobą to może śmiało pisać jak nie będę naćpany to odpisze tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Onomatopeja....ojciec powinien spuścić Ci lanie za takie gadanie.

Tracę wiarę w płeć męską normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilii    0

Mój temat kwitnie :) całe szczęście że ja już nie muszę szukać :) pozdrawiam wszystkich i życzę duzo cierpliwości w poszukiwaniu tej drugiej połówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5572

Hmmm skoro temat Ona szuka jego to może jakaś dziewczyna z centralnej Polski chciała by mnie znaleźć ? :D mam 21 lat bez nałogów ,pracowity , z poczuciem humoru ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin103122    21

Szukam miłej ciepłej lubiącej rolnictwo drugiej połówki z Mazowsza lub Świętokrzyskiego więcej informacji w profilu proszę pisać na priv.


Jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

pierwsza Ci wystarczy, bo bredzisz jak potłuczony. Chociaż "cwiortke" możesz jeszcze pierdyknąc, bo jesteś w stanie dzielic się z innymi swoimi patologicznymi przemyśleniami :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasniak    44

Ja wspomnialem bo lubie sobie zrobić do sniadania dobre 0,5 a do obiadu 0,7 bo poźniej jadę na pole orać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    222

na polu też na sucho orać jest nie dobrze lepiej wziąć jakąś małą 0.5 żeby nie być samotnym i od razu życie jest ciekawsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    222

Ja jak nie ma bardzo wielkiej okazji to nie pije A tym bardziej jak jest robota Ale za to mój pomocnik kilkanaście piwek dziennie wypija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj