Lilii

AgroRandka Ona szuka jego!

Polecane posty

biala513    68

Tak wiem to z doświadczenia.
Ania i mnie przeraża, trochę wiatru i po niej a i jak babka ma trochę więcej ciałka to i krzepy ma więcej...

Chyba z tym charakterem się trochę zapędziłam ponieważ na to składa się wiele czynników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

To musiałaś trafiać na du*pków. Przykro mi z tego powodu, ale nie oceniaj facetów przez pryzmat kilku fra*erów, którzy nie dostrzegli Twoich zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz3v    4

takie sa najlepsze ...........

 

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=64130

 

Jak dla mnie ''za wielka laska'', a z tą krzepą też do końca nie jest prawda. Ja osobiście lubię szczupłe, nie mam tu na myśli zagłodzone typu Rubik o której wspominaliście. No i fakt faktem każdy patrzy na wygląd w pierwszej kolejności...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1369

Podaj harpun :lol:

 

 

Oj Panowie! Kit wciskacie i tyle bo jak by przyszło co do czego to kontakt się urywa. No i przestańcie taką wodę lać, że krągłości lubicie i charakter jest najważniejszy. Jak Was panna fizyczmie nie pociąga to po co się męczyc?

 

Oczywiście, że taka jest prawda. Kto twierdzi inaczej, jest zwykłym hipokrytą :)

Edytowano przez jajonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

czysta prawda,najpierw patrzymy i wstępnie oceniamy.Tylko,że miałem doczynienia z paroma ślicznymi dzieczynami no ale co z tego jak puste jak ............

Dwie okazały się bardzo do życia, ale człowiek młody, głupi i jest jak jest :lol: (a mówią,że niewykorzystane syttuacje się mszczą)

Dzisiaj z kumplem jezdziliśmy troche po Świętokrzyskim za gratami, i on po kilku akcjach po sklepach i pytaniu o droge. spytał dlaczego jeszcze się nie ożeniłem, a ja na to,że kiedyś patrzyłem żeby dziewczyna miała fajne "cycki"(sory ale to cytat)a teraz patrze żeby była ułożona .O śliczną pustą dziewczyne dzisiaj nie problem, troche bajery i leci, ale jak na stałe to pojawia się problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

No fakt pusta lala jak zobaczy ze wysiadasz z BMW Merca albo innego tym podobnego to odrazu na CB poleci nie wazne kim bedziesz ale zycie z taka osoba nie ma sensu

Oj tam dziewczyny tak przesadzacie ja np nie patrze az tak na wyglad a bardziej na normalnośc dziewczyny jej nastawienie charakter czy choćby stosunek do pracy i dalszej przyszłości 

Sam jestem troszke misio i wole kobiety które jest za co złapać i do czego sie przytulić niż takie kościotrupki :D

No chyba ze dziewczyna jest  jeszcze raz taka jak ja to srednio

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

He he dobre, sam jesteś miso a nie chcesz miśki, no teraz to pojechałeś facet a podobo harakter najważniejszy. Rada jak chcesz coś od kogoś zaoferuj sam to coś i tyle w temacie ;) zrób z misia gorącego lamparta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435
zetorlublin7341 chyba zle mnie zrozumiałeś albo ja sie niejasno wyraziłem

Ja jetsem misio i moge mieć miśke jak to nazwałeś byle nie była 2 razy wieksza odemnie a jak bedzie mojego rozmiaru to napewno bym nie protestował :D

Ale jak wiadomo podobno miłość nie wybiera i wszystko może sie wydarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

temat umarł śmiercią naturalną, w większości chłopy mówią ech... co za życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simsones    106

temat umarl bo wiekszosc os
ob szykuje sie na dozynki , albo juz sa po nich najlepsza okazja na znalezienie tej drugiej polowki (osoby) tak wiec do dziela szanowni agrofotowicze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Spróbuj jeszcze w kilku tematach , co Cię tak przypiliło B) . Jeszcze trochę i będziesz ogłoszenia na drzewach rozwieszał  :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to czemu nie pisał ze szuka takiej której dadzą jeszcze kredyt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

beszczelni jestescie..ma racjie ze szuka..przynajmniej korzysta z mlodosci i przebierze tą ktora mu pasuje a nie pierwsza lepsza a pozniej mecz sie cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co to jest kobieta to pomidor który się przebiera, nie osłabiaj mnie człowieku nawet, niektórzy tacy szukali a znam to z widzenia i jak szukali tak dalej są sami, a latka leca i wymagania coraz większe są, a dwa człowiek jak się przyzwyczji do swojego życia ciężko mu zrezygnować z czegoś, a związek więże się z wieloma wyżeczeniami nieraz. A po za tym jest dorosły i chyba wie że jak trafi na tą jedną jedyną to to jest już to, a rozwody, hm zakochanie się skończy, motylki też od obydwojaga zależy czy miłość na całe życie zaistnieje, grunt to żeby się dogadywać a da się radę. Rozwody biorą się z tego że dziś właśnie o pierdołę się pokłócą i obrażone jedno i drugie, jeżeli się miną ze sobą i zaczną się napięcia nie dziwne że się rozejdą, dlatego według mnie dwa lata mieszkać ze sobą razem przed ślubem, w tedy i poznają się od każdej strony, nawyki, charakter zachowanie, z tak długim przebywaniem razem nie da się maskować, zawsze człowiek pokaże jaki jest taka prawda. A heh w gruncie rzeczy po ostrej nawet kłótni nie ma jak się pogodzić razem zwłaszcza wieczorkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optimus    71

Panowie żaden ze mnie Zorro ale dziewczyny szukaja zdecydowanych i pewnych siebie facetów kiedys też byłem troche niesmialy ale wszystko powoli zaczołem zagadywac dziewczyny na ulicy w sklepie gdzie kolwiek a teraz nie robi mi różnicy czy próbuje poderwać kasjerkę w monopolu czy w polo markecie :) grunt to być  pozytywnie nastawionym to dobrze dziala na ludzi i nie przejmować sie ze ta mnie oleje czy nie pociagnie rozmowy dalej :) odwagi Panowie i nie pisze tego dla jakiej kolwiek przechwałki bo kompletnie o to nie chodzi, pozdrawiam wszystkich w tym temacie :P dziewczyn jest mnóstwo lecz mądrych nie wiele :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zgaduje że masz nie więcej niż góra 18 lat  kolego z góry ;)  Uważaj bo jak ukłujesz włąsnie w tedy możesz się żenić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

poznam skromną kobietę , którą będę oczarowywał swoją osobą

 

ha ha ha ale jaja, haha ha, zdjecie i nick tez sa zajebiaszce i wyjatkowo wyszukane  ha ha ha :lol:

 

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ha ha ale jaja i mówi to kto ma nick taki że z butów wyrywa a i zdjęcie też że szok, przygania motyka gracy a oba jednacy ha ha ha :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Hahaha .Przynajmniej jakis inny niz motyka i widly lub kwiatek .ps.a ty jeszcze nie z kwiatami padasz no nozek jakies dziewoji, spiesz sie bo wiesz z rudym lbem to trzeba sie niezle plaszczyc.

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj