Lilii

AgroRandka Ona szuka jego!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Raffaelo    0

Pani koleżanko proszę być bardziej spostrzegawczym... skoro pytałem jak daleko masz do Iławy to chyba także mieszkam ''niedaleko'' Iławy? bo raczej nie na Ślązku... a kolega mieszka tak jakby w okolicach Iławy a jeśli lepiej kojarzysz to bardziej Brodnica te rejony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No i tyle dzięki to jednak nie ta osoba o której myślałem [ :)] i nie szukaj chłopaka na forum gdzie 80% z ludzi to sprośni rolnicy. pzdr czekam na hejt

 

do pani która kryje się pod pseudo Lilli mam 20+ lat, 188cm wzrostu, ciemny brunet, czy przystojny? hmm kwestia gustu, 80kg wagi, zarys ogólny 6packa widać, nie pije, nie pale, lubie sport, z charakteru to sama byś musiała ocenić i chyba tym opisem położyłem 99% kandydatów z tego forum

 

tyle, że.......... nie szukam ciebie :/

 

bukiecik róż dla ciebie

 

cześć

 

 

Komu ten kit buraku,  sama musiała byś ocenić, ale nie ocenisz bo nie szukam ciebie, pisać to ty se możesz jaki to jesteś       hahahaha

A burak dlatego że nie masz szacunku dla Koleżanki jak piszesz "ciebie" mała literą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raffaelo    0

Jak chcesz się pobawić :) to nie tutaj na forum dziwnie się pisze. To ja ciebie także pytam o konkretna miejscowość ! :) zapytałem pierwszy więc słonko ładnie odpowiedz to ja i tobie odpowiem

 

@korsarz

 

poprawnie gramatycznie pisze się małą literką bo to środek zdania.. polecam powrót do szkoły gamoniu :) a jak chcesz jej zaimponować i pisać ''Ciebie'' z dużej to tylko świadczy za jaką łatwą idiotkę ją masz. Małolaty to jara jak ktoś wyróżni je pisząć dużą literką? aż tak niskie progi? kaman czuje zazdrość i jad z twych wypowiedzi..

Edytowano przez Raffaelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilii    0

Komu ten kit buraku,  sama musiała byś ocenić, ale nie ocenisz bo nie szukam ciebie, pisać to ty se możesz jaki to jesteś       hahahaha

A burak dlatego że nie masz szacunku dla Koleżanki jak piszesz "ciebie" mała literą.

Korsarz1 Ty mój obrońco ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak chcesz się pobawić :) to nie tutaj na forum dziwnie się pisze. To ja ciebie także pytam o konkretna miejscowość ! :) zapytałem pierwszy więc słonko ładnie odpowiedz to ja i tobie odpowiem

 

@korsarz

 

poprawnie gramatycznie pisze się małą literką bo to środek zdania.. polecam powrót do szkoły gamoniu :) a jak chcesz jej zaimponować i pisać ''Ciebie'' z dużej to tylko świadczy za jaką łatwą idiotkę ją masz. Małolaty to jara jak ktoś wyróżni je pisząć dużą literką? aż tak niskie progi? kaman czuje zazdrość i jad z twych wypowiedzi..

 

 

Zazdrość? ty mały człowieczku, o tobie durniu świadczy że jesteś prostaczek, jad ? owszem bo chodzi ci tylko by ją ośmieszyć w okolicy za głupi jesteś by tego nie dało się zaraz  wyłapać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raffaelo    0

czekaj prawie zapomniałem.... jeśli masz coś do mnie to zapisz to sobie na kartce i wsadź w d#%e. pzdr

 

Lilly to co kociaku poklikamy sobie tak na wieczorek? Może napiszesz chociaż jak masz naimie :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

To kogo Ty Lili w końcu szukasz?? Do życia czy do bzykania?


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilii    0

czekaj prawie zapomniałem.... jeśli masz coś do mnie to zapisz to sobie na kartce i wsadź w d#%e. pzdr

 

Lilly to co kociaku poklikamy sobie tak na wieczorek? Może napiszesz chociaż jak masz naimie :D?

Jeśli myślisz że poderwiesz mnie tak tanimi chwytami to jesteś w błędzie, może Twoje teksty działają, zapewne tylko na "wsiowe dziołchy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raffaelo    0

W sumie nie wiem czy zauważyłaś iż napisałem, że nie ciebie szukam :). Popisać nie chcesz? To tylko pytanie słonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilii    0

To kogo Ty Lili w końcu szukasz?? Do życia czy do bzykania?

Obniżyłeś poziom dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris1976    48

Jeśli myślisz że poderwiesz mnie tak tanimi chwytami to jesteś w błędzie, może Twoje teksty działają, zapewne tylko na "wsiowe dziołchy"

 

Co Ty sobie wyobrażasz "wsiowe dziołchy" jak kobieta może tak obrazić druga osobę,Ty nawet nie zasługujesz być kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilii    0

Co Ty sobie wyobrażasz "wsiowe dziołchy" jak kobieta może tak obrazić druga osobę,Ty nawet nie zasługujesz być kobieta.

 

Skąd ta irytacja??? nikogo nie obraziłam, co jest złego w wsiowych dziołchach?? Każdy lubi co innego..

W sumie nie wiem czy zauważyłaś iż napisałem, że nie ciebie szukam :). Popisać nie chcesz? To tylko pytanie słonko :)

Słonko - świeci na niebie. W takim razie szukaj dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilii    0

nie lubię jak się obraza ludzi ze wsi,  :mellow: 

 

Nikogo nie obraziłam.. Bardziej chodziło mi o poziom, jakim niektórzy siebie reprezentują.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris1976    48

Witam,tak sobie czytam i czytam i mysle ze na sympati to sa tylko dwie osoby z okolic Iława 

 

1. graszka111......

2. dorcia74.......

 

 

 

Pozdrawiam

K

 

Czekam na odp. czy trafilem

oczywiscie nie do konca podalem nazwe profilu.

Edytowano przez Kris1976

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miroM1984    6

@raffaelo user from yesterday

looking for someone, but we know there isn;t  she

but hell yeah will post some news

 

that's   fake girls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cyrki jak w Biedronce na promocji bananów:)


Cyrki jak w Biedronce na promocji bananów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj