Lilii

AgroRandka Ona szuka jego!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Zetorka nie ma Tomuś siedzi w Karlovych Varach i popija Pilsnera i bardzo gorąco pozdrawia was ludziska:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

trzeba mieć coś z życia ale wracam we  wtorek to trzymajta się ludziska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Nie łatwiej wejść na stronę typu... Sympatia i znaleźć kogoś? Nie, nie wierzę w takie poznawanie się, ale...znajomy tak poznał obecnie narzeczoną i dobrana para, więc.. Tematów do tego podobnych kilkanaście. Nie lepiej (jeśli już bo forum rolnicze) utworzyć temat do randkowania? Nikt nie bierze serio chyba kolejnego nowego otwieranego tematu..

Rozumiem, że ciężko kogoś znaleźć, ale chyba lepiej jakby był jakiś "oficjalny" temat na to? Bo tworzenie profili, tematów to raczej nie posłuży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilii    0

czyli chłopaki mieli racje że ziemniaki zbierasz? :lol:

 

Nie, ale w ostatnim czasie jestem bardzo zapracowana ;)

Nie łatwiej wejść na stronę typu... Sympatia i znaleźć kogoś? Nie, nie wierzę w takie poznawanie się, ale...znajomy tak poznał obecnie narzeczoną i dobrana para, więc.. Tematów do tego podobnych kilkanaście. Nie lepiej (jeśli już bo forum rolnicze) utworzyć temat do randkowania? Nikt nie bierze serio chyba kolejnego nowego otwieranego tematu..

Rozumiem, że ciężko kogoś znaleźć, ale chyba lepiej jakby był jakiś "oficjalny" temat na to? Bo tworzenie profili, tematów to raczej nie posłuży?

Mam profil na stronie sympatia.pl, niestety nikt dotąd mnie nie oczarował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Lili to proste musisz zejść z wymaganiami, królewicze sa tylko w bajkach. Wiadomo kazdy chce ideału, ale czy sam jest idealny... życie to sztuka kompromisu, więc poszukaj go pomiedzy oczekiwaniami a rzeczywistością


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raffaelo    0

Lilly :) powiedz dokładnie lub ile masz km do Iławy i jeśli możesz to napisz pierwszą literkę imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Najpierw się ludzi poznaje i ocenia czy to jest dla mnie czy nie, a napisanie że ma być zabójczo przystojny itd. to odezwie się co najwyżej jakiś "NARCYZ" który wpadł już w samouwielbienie, bo normalny chłopak nigdy tak o sobie nie pomyśli, to inni oceniają czy zasługuje na to miano, czy nie.  To samo tyczy się i dziewczyn, och ach jaka to ja jestem, byle śmieć mnie nie dostanie, tylko że czasem można obudzić się z ręką w nocniku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1370

Mam profil na stronie sympatia.pl, niestety nikt dotąd mnie nie oczarował ;)

 Wiesz, to działa w obie strony, może to Ty nikogo nie oczarowałaś hehe Ale z drugiej strony, na takich portalach ładne dziewczyny się tylko dla atencji i podbudowania ego, nic więcej ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Lilly :) powiedz dokładnie lub ile masz km do Iławy i jeśli możesz to napisz pierwszą literkę imienia.

 

 

Chyba by była chora żeby ci powiedziała, nowy profil założony, pewnie masz jakieś podejrzenia kto to może być i chcesz się tylko upewnić żeby mieć polewkę?      ;[

Nawet nie stać cię było napisać mężczyzna czy kobieta.        ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A korsarz jak zwykle na stanowisku czujny jak diabli, potrzeba tutaj jakiegoś kumatego szeryfa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Jakby nie Korsarz i Zetor to nie wykulczone że jechalibyśmy i do Angel i do Vanessy i się łudzili co to nie będzię sie działo :D


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raffaelo    0

:) Lilly olej tych napalonych rolników i odpowiedz na pytanie jeśli możesz.  Jeśli twoja pierwsza literka imienia to A, to chyba wiem kim jesteś :) a i tak założyłem konto, ale nie nowe w sensie, że mam jakieś inne. Mogę się domyślać kim jest z tym, że to 50% szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Lilii olej tego domyślacza  i nie odpowiadaj mu skoro tylko chce sobie udowodnić że coś tam się domyśla, nawet nie umie napisać poprawnie Twojego nicku a się czegoś domyśla.      :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilii    0

:) Lilly olej tych napalonych rolników i odpowiedz na pytanie jeśli możesz.  Jeśli twoja pierwsza literka imienia to A, to chyba wiem kim jesteś :) a i tak założyłem konto, ale nie nowe w sensie, że mam jakieś inne. Mogę się domyślać kim jest z tym, że to 50% szans.

Niestety nie A, pozdrawiam :)

Lilii olej tego domyślacza  i nie odpowiadaj mu skoro tylko chce sobie udowodnić że coś tam się domyśla, nawet nie umie napisać poprawnie Twojego nicku a się czegoś domyśla.      :P

 

Spokojnie Korsarz1, panuję nad sytuacją ;)

Lilly :) powiedz dokładnie lub ile masz km do Iławy i jeśli możesz to napisz pierwszą literkę imienia.

Mieszkam ok. 10 km od Iławy..

Waszego Aniołka nie da się zapędzić w kozi róg ;)

Jeśli masz więcej pytań.. zapraszam na priv, chętnie odpowiem ;)

Edytowano przez Lilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Waszego Aniołka nie da się zapędzić w kozi róg ;)

 

Da się, tylko to nie zrobi byle szopenfeldziarz       :P    A tak ogólnie to jestem bardzo spokojny, tylko nie lubię jak ktoś chce Aniołkowi pobrudzić błotem skrzydełka.      :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris1976    48

Witam,tak sobie czytam i czytam i mysle ze na sympati to sa tylko dwie osoby z okolic Iława 

 

1. graszka111......

2. dorcia74.......

 

 

 

Pozdrawiam

K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Napisany Dzisiaj, 20:05

Do tej pory nikomu się nie udało, ani w życiu realnym czy też wirtualnym ;)

No właśnie,  byli zabójczo  przystojni, ale chyba zbyt słabo rozgarnięci.         :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raffaelo    0

No i tyle dzięki to jednak nie ta osoba o której myślałem [:)] i nie szukaj chłopaka na forum gdzie 80% z ludzi to sprośni rolnicy. pzdr czekam na hejt

do pani która kryje się pod pseudo Lilli mam 20+ lat, 188cm wzrostu, ciemny brunet, czy przystojny? hmm kwestia gustu, 80kg wagi, zarys ogólny 6packa widać, nie pije, nie pale, lubie sport, z charakteru to sama byś musiała ocenić i chyba tym opisem położyłem 99% kandydatów z tego forum

tyle, że.......... nie szukam ciebie :/

bukiecik róż dla ciebie

cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj