Lilii

AgroRandka Ona szuka jego!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pajej    231

Nie chce nikogo obrazac ale macie pod nosem fajna Lili i pozwalacie zeby ona była sama? Chłopaki do roboty


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilii    0

No właśnie, czekam na jakieś propozycję spotkania.. ale chyba się nie doczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Angel narozrabiała, a biedna Lilii pokutuje.     :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilii    0

haha :D najwidoczniej za błędy trzeba płacić..

Korsarz1 ile km. nas od siebie dzieli?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Naprawdę chcesz wiedzieć ile Cię dzieli od chama i durnia      :P   

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Właśnie że nie, Angel miała wszystkich za chamów i 99% brzydali na tym forum, potrzebujących operacji plastycznej      :D    więc dlaczego akurat teraz jest taka zmiana    :P   no i teraz chłopaki się przestraszyli.        :D

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilii    0

Moje wymagania co do przyszłego partnera się nie zmieniły aczkolwiek nigdy nie uważałam że wszyscy forumowicze to chamy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1370

Lili do Iławy mam 422km, jeśli reflektujesz to robię sobie kanapki i zaraz wychodzę do Ciebie z buta hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Heh,sam pisałem ze nie oglądałem jakiegoś tam programiku(wiemy o co chodzi).Allle ,włsciwie nie wiadomo kogo spytac!?ALE SKRO CZASEM JEST TUTAJ JAKO TAKI POZIOM :unsure: ,A JA POZWOLIŁEM SOBIE NA ZERKNIĘCIE NA  OPIS KANDYDATEK ,opis był na WP.Hmm. :unsure: Gdzie są rolniczki!!? :unsure: gdzie są DZiewczyny  pochodzące ze wsi!!?gdzie są rolnicy którzy mają problemy z partnerkami!!!!!!?Nio raczej tylko w telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Raczej chyba nie tylko w telewizji są ci rolnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lili do Iławy mam 422km, jeśli reflektujesz to robię sobie kanapki i zaraz wychodzę do Ciebie z buta hehe

 

 

 

Lilii jak chcesz to ja bęndę szybciej bo ja posiadam samochód, chyba że chcesz popisać najpierw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Moje wymagania co do przyszłego partnera się nie zmieniły aczkolwiek nigdy nie uważałam że wszyscy forumowicze to chamy.. ;)

 

No ja też tego nie mówiłem, został  1 %    :P

 

Napisany 27 sierpień 2014 - 16:13

Po zapoznaniu się z tematem utworzonym przez younggirl, stanowczo zaprzeczam ze jesteśmy jedną i tą sama osobą!!!! Zakodujcie sobie w tych pustych głowach, Angel nigdy nie zmienia zdania, jestem jedyna w swoim rodzaju.. i nigdy nie pozwolę żeby pierwszy lepszy frajer mnie obrażał, więc apeluje do Ciebie younggirl nie zamykaj tematu tylko wyjdź z cienia i zacznij się bronić. Rozpaczą, że ktoś Ci nie uwierzy niczego w życiu nie osiągniesz, nie rozumiem ludzi którzy poddają się na starcie.  

Jeśli szukasz miłości to na pewno jej tutaj nie znajdziesz, 99% forumowiczów wysłałbym na operację plastyczną (chyba ze lubisz brzydalów) ! Nie mam czasu żeby odpowiadać na posty w swoim temacie a więc po co miałabym zakładać drugi? Uwierzcie że mam bardzo udane życie towarzyskie i mało czasu poświęcam na owy portal.

Pozdrawiam wasza Angel   :) :)  

Prosimy o komentarz.     :P 

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba900115    0

Lilii jak chcesz to ja bęndę szybciej bo ja posiadam samochód, chyba że chcesz popisać najpierw?

 

Kolego najpierw wypadałoby wziąć i poduczyć się ortografii i kultury osobistej bo to w jaki sposób napisałeś wyżej jest chyba nie na miejscu... Trochę szacunku wobec kobiety. A posiadanie samochodu w tych czasach to chyba nie jest nic nadzwyczajnego...

   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kuba wrzuć na luz, ta Pani jest wyjątkowa, nie myśl że jak ośmieszysz przeciwnika to złapiesz u niej punkty,       :D    ma swoje standardy i nie biorą Ją takie tanie chwyty.      :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba900115    0

Kuba wrzuć na luz, ta Pani jest wyjątkowa, nie myśl że jak ośmieszysz przeciwnika to złapiesz u niej punkty,       :D    ma swoje standardy i nie biorą Ją takie tanie chwyty.      :P

 

I kto tu mówi o tanich chwytach :P Po prostu trzeba mieć szacunek względem kobiet a czytając, niektóre wątki widzę, że co niektórzy o tym nie pamiętają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj