Polecane posty

Mam pytanie od trzech lat kukurydze koszę sieczkarnią jednorzędową marki pz mh 80s i niewiem jak niektórzy piszą że w niej daje rade 3p a ja koszę ursusem 1012 który w niektórych momentach nawet może go zadusić sieczkarnia bardzo drobne tnie lecz ciągnik na jedynce polowej i nie może dać rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też kosiliśmy pz 3p ale ciągnik tak dostawał że szkoda gadać i 3 polowa to był max . Teraz kosimy MTZ 82 nie ma porównania :) sieczkarnie mamy przerobioną że sypie na bok drugi ciągnik jedzie z przyczepą i nie trzeba przehaczać dużo zaoszczędzonego czasu tak ze przez calutki dzień 2 ha da się skosić jak w miarę długie pole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Constantin    0

Bo Koledzy mowa tu o sieczkarni PZ Zweegers 80 E, mam taką i 360 daje sobie radę średnio 3 polowa w bardzo dużej trzeba na 2, a w tym roku 4 i 5 ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

a nie blokuje Ci jej? nie zbierają się gdzieś resztki kukurydzy albo inne zielsko? nie wiem jak Pz  ale mengele to reka bez problemu przekreci a w starej zużytej jak zebrało sie  dużo syfu to przekrecic nie dał rady... było wtedy co ciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Constantin    0

Nie ma problemu i nigdzie nic nie zostaje i wciąga ostro, gdyby złapało rękę to na pięcie by się zatrzymało :D Dziś dopiero się zatrzymała bo wrzuciłem nieświadomie toporek i szlak ją trafił ;( a co do blokowania to na początku trochę rura się czopowała jak były zbyt małe obroty, ale dokupiłem 3 nowe łopatki wyrzucające i problem znikł i nawet lepiej cięła ;) Bo nie wiem jak w innych jest ale ja miałem tylko 4, a teraz 6 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba93    3

Mam pytanie odnośnie tej sieczkarni na co wrócić uwagę przy kupnie? sieczkarnia będZie chodziła z same Tiger 75 . proszę o pomoc i o podanie wad i zalet tej maszyny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

tych PZ 80 są chyba ze 3 rodzaje, najprostsze mają 2 bębny wciągające, mam SIP Sempeter i prawie niczym się od niej nie różni, 355 daje w niej radę ciągnąc przyczepę za sobą 2-3 terenowa, jak lichy skrajny rządek to i 1 szosowa, tyle że jak górka to z pełną przyczepą potrafi się skrobać pod górkę, i najlepiej robić tak, żeby ostatni przejazd był z górki

 

są też bardziej rozbudowane 80,

napiszcie ile macie tych bębnów podających w swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelpzo    0

Witam,

Potrzebuje linkę do sieczkarni pz mh 80 do sterowania kierunkiem wylotu. Możecie dać jakieś namiary na sklep lub człowieka który dorabia takie rzeczy?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj