tomb2

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marcin2057    22

ja u siebie pomiędzy burtę a podłogę wkładam najtańszy wąż ogrodowy i zamykam i trzyma jak najeży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

panowie pytanie czym usczelnić przyczepę, bo ją odnowiłem ale są malutkie szparki przy podłodze bo nigdy tak nie zrobi żeby było idealnie i się boje że rzepak mi wyleci. czym polecacie usczelnić ?

 

 

PanJoker wejdź w moją galerię widać foty z remontu , sam koszt góry nowej (wszystko nowe i oświetlenie całej) to wyszło mnie 12500 ,

Kolego kup w sklepie stolarskim taśmę do szaf typu komandor taka z długim włosiem przylep ją do burty i nic Tobie nie wyleci ,wygląda estetycznie i porządnie trzyma ,polecam koszt ok 0,50zl za metr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1382    47

bo właśnie mam dylemat czy jakąś gumę przykleić czy może silikonem bo to szczelina malutka ale się boje żeby rzepak mi nie wyleciał , bo jednak rzepak to rzepak i drobne jak cholerka , może samym silikonem grubiej położe będzi czysta powierzchnia to się raczej tak szybko nie odklei . co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2201

Jak bedziesz otwierać burtę to się odklei, jedną stronę można nadłuścić i bedzie ładnie odstawać a drugiej trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Podpowiecie jak wyjąć siłownik z d47? Najpierw odkręcić na dole czy u góry wyjąć zabezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

W przyczepie to jeszcze ten dół odkręć, obok nypla do węża jest śruba zabezpieczająca, trza ją znaleść i odkręcić, potem najlepiej ten dół trochę odkręcić, ruszyć go w ramie.Potem podnieść i pakę i wyjąć cały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

@lukasz1382

Myjką wysokociśnieniową na gorącą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybiuszek24    21

Witam.Polecacie jakiegoś dobrego producenta burt do przyczepy, podłoga ok ale burty to do wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybiuszek24    21

No na allegro znalazłem do mojej D35 za 999zł z dostawą i więcej nie ma ani drożej ani taniej to chyba powinny być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegow mam pytanko odnosnie przyczepy wlasnie mam zamiar wymienic os w jednoosiowce na ok 3-4 t bo teraz mam od tarpana a to porazka a przyczepa konkretna i tutaj moje pytanko mam juz os od kuzyna ale nie ma ona resorow i nie wiem czy szukac na zlomie jakies stare czy kupic bo widzialem ze w greene czy farmexpercie sa nowe po ok 220 zl czy wogole jest sens zawracac nimi sobie glowe bo to nastepne chinski szajs????? podobne mam dylemat z silownikiem czy szukac uzywke stra czy nowy niby polski????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamek    1

Mam dwa małe pytanka

1: W Autosance d 50/55 beben hamulcowy schodzi razem z piasta czy oddzielnie?

2:dzwignia rozpieraka ta co sie reguluje hamulce(wkeca i wykreca srube) da sie o jeszcze dokupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

1. Schodzi oddzielnie ale jak nigdy nie był zdejmowany to zapewne mocno przyrdzewiał i zejdzie tylko z piastą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucjano    1

Koledzy takie małe pytanko, jak skutecznie wymienić olej w hydraulice przyczepy tak żeby móc bez obaw nowy ciągnik podpinać? Przyczepa to D47. Samo odkręcenie przewodu od siłownika wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Ewentualnie możesz jeszcze przepłukać przewód. Innych rozwiązań nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Ja odkręcałem i zostawiałem na noc, z wąż powietrzem przedmuchiwałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambi24    0

Jakie przyczep polecacie chodzi mi aby kupić tanio starą zabudowę zdjąć i nową dać które według was mają mocne ramy itp. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

z mniejszych polskich wywrotek to d732 i d55, sztywna d50

do tego HL-ki, czeszki i brandyski


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Tylko estetyka nowej zabudowy nie jest adekwatna do jakości i zywotnosci, owszem, możesz kupić zabudowę masywniejsza tzn. według dobranego przez Ciebie materiału ale dolicz jeszcze polowe ceny tej zabudowy do interesu, osobiście wolałbym kupić materiał, nająć majsterka i niech robi, a chcąc mieć wygląd ewentualnie dać blachę do przetłoczenia gdzieś...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Ja też wychodzę z założenia, że najlepiej burty zrobić samemu, bo można użyć lepszych materiałów i w przeliczeniu na lata użytkowania wyjdzie taniej.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
    • Przez Wopl
      Czy ktoś zakładał koła od koparki do przyczepy rolniczej. Opona jaką chcę założyć ma wymiary 10.00r20 a oryginalna 8.25r20. Najbardziej interesuje mnie jak opona się zachowuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj