Zaloguj się, aby obserwować  
witek

co sadziecie o MF 6480??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
witek    2

hej co sądziecie o tej maszynie??


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rufus    1

Ludzie co Wy wszyscy tak za tym jd? MF to juz jest zły traktor? I nie wmawiajcie mi teraz jaki to jd jest niezawodny bo każda maszyna sie psuje wcześniej czy puźniej... zreszta moim zdaniem dzisiejsze zachodnie ciągniki są mniej więcej na tym zamym poziomie. Wracają do tematu to MF 6480 wydaje mi sie bardzo przyzwoita maszyną z bardzo fajna stylistyką (zresztą moim zdaniem ładniejszy od jd seri 6020) niestety bliżej niemiałem okazji poznać tego ciągnika.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

hehe temat zakoniczony kupiny został jd


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid20    1

john deere to jest bestia mi jd 6920 z pługiem kervalanda 4 skibowym i doprawiaczem mieści się w 20 l/ha NIE KUPUJCIE JOHN DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz4255    10

Coś mi się nie chce wierzyć w to spalanie. Ja mam mf 4255 95km i z czwórką pali ok 14l/h mój znajomy ma 6310 100km i pali mu 17l/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

panowie wszystko zalezy od ziemi :P

ten sam tarktor, ten sam operator ale 2 rozne kawaliki ziemi i bedzie 13l/ha i bedzie 20l/ha :)

u mnie nawet to widac w zetorze :P jest kawalek ze jest 18l a jest 15 a pola sa 2-3km od siebie a co dopiero rozne rejony polski? porownac iły albo piaseczki?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@lukasz4255 14/h czy 14/ha??


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Japierdolim
      Witam. Jestem nowy na forum. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość jeśli coś źle zrobiłem. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Massey 4235 1997r i zauważyłem problem z deska rozdzielczą a właściwie to z kontrolkami , wskaźnikiem paliwa i obrotomierzem. Wszystkie kontrolki zapalają się podczas pierwszego odpalania ciągnika, wskaźnik paliwa itd, obrotomierz wskazuje err. Wszystko działa do czasu zgaszenia ciągnika, po zgaszeniu i uruchomieniu ponownym nagle przestają działać dosłownie wszystko (ciemność na desce rozdzielczej). Proszę o jakieś porady od czego zacząć.
    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj