Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Piters182

Modele, lata produkcji

Polecane posty

Piters182    20

Witam, otóż to że jest dużo modeli Claasów kombajnów, prosił bym o pomoc o informacji o każdym modelu, najlepiej żeby każdego modelu poznać lata producji wtedy by było łatwiej do czegoś dojść, pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

Piters182    20

Dzięki wielkie, tego mi trzeba było, myślę że te wszystkie dane są wiarygodne. Jedynie jeszcze ubolewam że nie jest w Polskim języku.

wieslaw16    49

Witam, można przecież z tłumacza z korzystać  :rolleyes: Pozdrawiam.

Edytowano przez wieslaw16

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez romex23
      Witam . Czy posiada ktoś kombajn claasa z hedrem który ma kosę tz. pływającą , nie wiem jak to się dokładnie nazywa. 
    • Przez frank
      witam gdzie mozna kupic stół do rzepaku do hedera 3,90 claas
    • Przez gracjanrojek
      Witam serdecznie!
      Spotkałem się z bardzo wieloma opiniami użytkowników (i nie tylko) kombajnów Claas, którzy porównywali do siebie różne modele i twierdzili, że ten lub tamten jest wydajniejszy...
      Chciałbym podejść do sprawy profesjonalnie i porównać ze sobą przepustowości kombajnów:
      - Dominator 108 i Mega 204,
      - Tucano 440 i Lexion 530.

Za przepustowość rozumiem ilość przerobionej masy w kg/s lub t/h przy nie przekraczniu określonych strat i czystości ziarna. Mało która firma podaje obecnie tego typu dane, choć z mojego punktu widzenia są to kluczowe parametry za pomocą których można dokonać porównania poszczególnych modeli. Wdzięczny byłbym za podanie konkretnych danych co do przepustowości (jeśli wogóle takie istnieją).
      Bardzo proszę o wypowiedzenie sie w tej kwestii.
    • Przez Sola20
      Witam
      Proszę was o pomoc gdyż kupiłem claasa columbusa ze spalonym silnikiem przez zimę go wyremontowałem i kupiłem nowy silnik oryginalny vw garbusa 1.2 litra koło na silniku ma 14 cm średnicy a koło młocarni 80 cm średnicy
      Proszę was oto byście powiedzieli mi jakie mają być obroty silnika lub młocarni
    • Przez IzaLP
      Witam, nie mogę dostać zestawu naprawczego do silnika perkins 4-garowego...na silniku nie ma tabliczki znamionowej. Z lewej wybity jest na odlewie bloku numer CO280103 a poniżej DA17411, gdzie kolwiek dzwonie pytaja o numer albo typ kombajnu a na nim rozwniez nie ma zadnej tabliczki, sa tylko ostrzegawcze. Kombajn to Claas Matador Standard 3m, wyjęty tłok ma 5 pierścieni 3 uszczelniające i 2 zagarniające wysokosc 12,5mm srednica 17,95mm, denko 63mm a tuleja ma 230 wysokosci...może ktoś wie jaki jest to dokładnie typ silnika?

Proszę o pomoc, z góry dziękuję

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.