Skocz do zawartości
Drobnik

Pneusej czy Kverneland Accord 3m

Polecane posty

Drobnik    2

Witam:)

mam zamiar kupic agregat uprawowo siewny 3m pneumatyczny, i niewiem co wybrac bo pneuseje duzo tansze zas kverneland to wiadomo marka. Ale co lepsze lub takie samo? oby dwa maja system wysiewający accord. ale czekam na opinie?:P

pawel9327    0

mam accorda pneumatica 6m i dla mnie nie różni się od kvenerlanda głównie naklejkami :) dobre maszyny i dokładne :)

garek    67

Nie znam się na pneusejach ale mam dwa kvernelandy accordy. Sieją elegancko trzymają normę wysiewu. Tylko musisz mieć rolki dociskowe z tyłu. Rzepaku jak ustawie 3 kg to wyjdzie albo 3 albo 2,9 albo 3,1 więc nie ma dramatu. Zresztą jednego sprzedaje bo chcę kupić nowego z wałem gumowym.

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    195

Accord i pneusej tak samo jak Polski Fenix mają aparaty wysiewające z tej samej fabryki z Słowacji, i tylko oni produkuję je, nikt więcej.

Drobnik    2

dzieki wielkie za odpowiedz!:P czyli mozna powiedziec ze wniosek jest takiz, ze oby dwa agregaty to to samo tylko roznia sie znaczkiem i cena :)

petro11    20

Koledzy to troche nie tak. Po pierwsze to siewniki mają te same aparaty wysiewające a reszta to ich wyrób. To nie są te same siewniki. Ja mam od roku PNEUSEJA tego największego 6metrów DV hydraulicznie składany (wcześniej siałem kvernelandem aktywnym) i np. do zamykania ścieżek kverneland używa elektromagnesów a PNEUSEJ silniczków elektrycznych z trybikami i niestety w pierwszym roku już mi jeden poleciał.... Poza tym nie mam żadnych uwag. Ale kolega chce kupić agregat a nie siewnik więc podejrzewam że brony wirnikowe to zdecydowanie mogą się różnić jakością. Ja bym się zastanowił. Siewnik to siewnik i sam kupiłem pneuseja właśnie z tego względu bo dać za taki sam 30tysi więcej to różnica.... ale agregat? za duże ryzyko. Wątpie czy ma tryby tak samo wytrzymałe...... A accordana bronie będe sprzedawał na wiosne. Jak ktoś jest zainteresowany to prosze pytać. Mam go od nowego.

Edytowano przez petro11

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil5421
      Witam posiadam do sprzedania bronę talerzową firmy Kverneland

- Szer robocza 3 m 
      - regulacja głębokości
      - regulacja kątów pracy talerzy
      - zabezpieczenie resorowe 
      - średnica talerzy ok . 50 cm w bardzo dobrym stanie,
      - elementy czyszczące talerze w dobrym stanie 
      - możliwość przystosowania siewnika lub wału . 

Więcej informacji proszę dzwonić
      10.500 Cena do negocjacji

• Przez kamil5421
      Witam. sprzedam agregat uprawowy szerokość robocza 5m . składany hydraulicznie , hydraulicznie regulowane wałki tylne , do lekkich poprawek 
      Cena 4100 zł do Negocjacji . 

• Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania Lekki kultywator z wałkami strunowymi o szerokości roboczej 4m , hydraulicznie składany , bardzo dobrze równa i uprawia pole , 

3100 zł.  Cena do negocjacjii 
      Więcej informacji proszę dzwonić .

• Przez Fujitsu
      Sprzedam jak w opisie agregaty uprawowe jeden kompletny w mniejszym brakuje pazurow niewielkim kosztem mozna sobie uzupelnic i miec swietny agregat hydraulicznie skladany lub do czegos innego wykorzystac rame 
      https://sprzedajemy.pl/brony-becker-4-metrowe-hydraulicznie-rozkladane-chomentow-e30984-nr53976794

https://sprzedajemy.pl/brony-3-metrowe-rozkladane-hydraulicznie-chomentow-e30984-nr53976729