Zaloguj się, aby obserwować  
Muszol

Ursus 1204 czy zetor 7745

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Muszol    0

Co lepsze czekać rok i kupić ursusa 1604 czy poczekać 2-3 lata i kupić zetora 7745

bierzcie też pod uwagę że w ciągu tych 3 lat cena zetora spadnie

romek6340    203

Kupić to co jest optymalne pod względem mocy, zastosowania i kosztów do Twojego gospodarstwa. Jak kojarzę masz 8 ha i myślisz o ciągniku 150KM? Po za tym co to za porównanie ciągnik 70 i 150 KM? Wcześniej pytałeś o ciągniki po 150 000 i więcej, a teraz masz problem z uzbieraniem 40 000?

Przetrząsaczo-zgrabiarka - kupię

Kuhn Haybob 360; GRS 25 lub podobne. Kontakt priv.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez TheagroPiotrekLubelskie
      Witajcie ! Wymieniłem przerywacz kierunkowskazu , i gdy włączę obojętnie jakie światła to kierunki przestają mrygać , tylko tam czasem się zdarzy wyjątek ze się załączą , ale gdy wyłaczę światła kierunki działają poprawnie w czym problem ? proszę o pomoc 
    • Przez Ryszard123
      Gdy traktor jest podłączony do bańki odpali wszystko działa,natomiast jak przełożę przewody na zbiornik nie odpala.
      Pompka zasilająca jest nowa.
      Co jest nie tak???
    • Przez lexiflexi
      Mianowicie obrywa mi uszczelkę na wysprzegliku i przyciera mi się tłoczek na boku, gdzie urwało kawałek uszczelki. Dzieje się już to któryś raz z koleji w ciągu kilku godzin. Dwa razy wymieniłem wysprzęglik ale nic nie pomaga... . Pomóżcie bo nie mam już siły zaczęło się od tego że ktoś źle ustawił łapki na sprzęgle i one go hamowały jezdził jakby na półsprzęgle . Cofnelismy je na 3mm od łożyska i wtedy pedał od sprzęgła zaczął się dziwnie zzachowywać. Na początku nie dało się go wcisnąć i w końcu sam się wciskał i nie chciał wrócić, odpowietrzylismy i padła uszczelka i tak w koło macieju.
    • Przez Daniel299k
      Witam, mam problem ze zwolnicą w ursusie c-325. W lipcu podczas pracy  w polu zatrzymałem się i  wyłączyłem traktor. kiedy odpaliłem go na nowo i wrzuciłem bieg, ciągnik w ogóle nie ruszył (wrzucasz obojętnie jaki bieg, puszczasz sprzęgło dajesz gazu a ten stoi w miejscu) jedyne co od czasu do czasu kiedy chcesz ruszyć słychać okropny dźwięk uderzania czego o coś w zwolnicy. Mimo to spróbowałem ruszyć na blokadzie i o dziwo ciągnik na blokadzie jedzie. Nie było innej możliwość traktor został z holowany z pola. podczas tego holu z każdym obrotem koła było słychać uderzenia czegoś o coś. Wie ktoś może co to może być? jaki element w zwolnicy mógł się uszkodzić. Za tydzień razem z tatą będziemy próbować rozebrać zwolnice ale jeżeli ktoś by wiedział czego można się spodziewać było by super. Pozdrawiam i proszę o pomoc
    • Przez adamrowek2000
      Jak zmienic w ursusie 1204 grzanie  z ciepłego na Zimne?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.