Skocz do zawartości
Zmotoryzowany12

claas avero 160 czy new holland tc5050

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karat7    3

Po zmianie Avero 160, trzeba było uaktualnić stronę .Nowe Avero 160 ma już kosz obrotowy wentylatora  i zwiększoną przestrzeń nad wytrząsaczami.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Arek3125
      Witam wszystkich AgroFotowiczów.

Przenoszę do "Zielonkowe"
    • Przez BaRtEk7710
      Kontynuując moje pytanie o medze . Cz lepszy silnik jest ten 200 konny czy prawie 230 konny na pompo wtrysku . Młucił ktoś koniczynę czerwoną jak zakłada się lub zaciąga blachy pod młocarnią ?
    • Przez memek26
      witam chciałbym sie spytać waś jaki agregacik do mojej tl chciałbym najlepiej aktywny ale czy podniesie i nie bedzie przód podnosiło ?

• Przez Ursus912i360
      Witam. Jestem przed zakupem nowego ciągnika. Będzie on pracował na areale ok 25ha (teren górzysty). I teraz pytanie do użytkowników takowych ciągników. Jak jest z awaryjnością, serwisem, mocą, uciągiem itp. oba te ciągniki są w podobnej cenie. 
    • Przez Piotrass
      Wiitam zastanwiam sie nad tymi dwoma ciagnikami  bylem zdecydowany na new hollanda ale teraz jest promocja na john deera i sam niewiem. Ciagnik mialby  byc do tura ale glownie chodzilby w transporcie  i w polu jako pomocnik. New holland kosztuje 235 tys netto jest na oponach 420przod 520 tyl, obciazniki w cenie zaczep automatyczny skrzynia 17/16, a  JOHN Deere w promocji od 250 tys z skrzynia AutoQuad plus ECo 24/24, i tls. wiec roznica wynosi okolo 20 tys bo z new hollanda moze sie urwie kilka tys bo stoi na placu a diler do  konca roku musi sprzedac albo rejestrowac na siebie bo od nowego  roku jakies nowe wymogi sa, Co polecacie?