Jarecki88

Same Antares, Silver, Titan- opadający podnośnik.

Polecane posty

Jarecki88    212

Witajcie.

 

Trochę mnie drażni opadający podnośnik w ciągniku Same Antares II. Z tego co wiem to taki sam podnośnik i osprzęt EHR jest w Silverze i Titanie. Nie opada szybko ale mimo tego wolałbym, żeby wcale nie opadał. Nie za bardzo wiem od czego zacząć poszukiwania usterki. Czy ktoś miał podobny problem?

 

Pozdrawiam. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inginio    0

Witaj. Z której części polski jesteś? Mogę to naprawić. Potrzebuję tylko rozdzielacz z cewkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inginio    0

Jak szybko opada? Na zgaszonym silniku również? Koszt około 300-400zł + vat od faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Pług 5x40 opada całkowicie w ciągu jakichś 20 minut. Na zgaszonym również. Czy robi to jakąś różnicę w diagnozie usterki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inginio    0

Rozdzielacz z cewkami montowany jest z tyłu na samej górze tak? Nie robi to wielkiej różnicy. Problem masz w tym rozdzielaczu ale zakładam że już tam zaglądałeś. Temat do opanowania jest. Tylko ważne później jest to aby olej był czysty a przynajmniej filtry hydrauliczne były w miarę nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Zarówno olej jak i filtry w lecie wymieniałem. Odezwę się jak traktor skończy pracę na ten rok i będziemy myśleć co z tym zrobić. Dziękuję za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
    • Przez Matix_96
      Dziś kupiłem same laser 90 z 1991roku i chciałbym prosić o jakiś opis kontrolek i o opis układ biegów oraz dźwigni zmiany biegow.
      Gdzie sprawdza się poziom oleju w tylnym moscie? 
       
    • Przez Czerk20sdz
      Wwitam czy laser posiada oddzielnie olej do hydrauliki I skrzyni biegów czy razem na jednym oleju chodzi.
    • Przez Scoti
      Witam mam problem w moim fergusonie przestał działać podnośnik. Gdy chce podnieść podnośnik załącza sie wałek WOM i cały czas sie kreci jedynym sposobem na wyłączenie jest odpiecie kabla od elektrozaworu hamulca, Wymieniłem elektrozawór lecz dalej to samo dodam,ze cały czas świeci sie blokada i wałek ,a teraz ciągnik chodzi na przyspieszaczu . Co jest i gdzie szukać rozwiązania ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj