Skocz do zawartości
dzierzawca

remont silnika w bizonie rekordzie

Polecane posty

dzierzawca    0

witam mam takie pytanie czy mozna zalozyc zestaw naprawczy z dlugimi tlokami na dwa pierscienie olejowe do bizona rekorda silnik sw 400 turbo. bo na krotkich tlokach z jednym pierscieniem olejowym bierze olej. za odpowiedz z gory dziekuje i pozdrawiam.

locke    291

Jeżeli bierze olej to znaczy że już jest wykończony silnik i należy mu się remont a nie jakieś kombinowanie.

dzierzawca    0

wlasnie ze byl robiony i po remoncie na drugi rok zaczal brac olej i mial zalozone tloki z jednym piersieniem olejowym i teraz chcialem sie dowiedziec czy do turba mozna zalozyc dlugie tloki z dwoma pierscieniami olejowymi i wtedy dolny pierscien sciagnie olej gorny poprawii jest ok a jeden pierscien przy takich obrotach nie daje rady zgarnac wszystkiego oleju.

Wiadomość z agroFakt.pl

LOST    7

A oczywiście kolega oddawał blok do szlifu i dobierał później tłoki i pierścienie? ;)

balcerek1    91

Przypuszczam że zimą zardzewiały tuleje i taki teraz skutek.Były założone tuleje żeliwne więc powinno co miesiąc odpalić silnik lub bierze olej przez turbinę.Jak nie dymi odmą to obstawiam turbinę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tyj123
      Temat dotyczący ogólnych pytań w sprawie jakiegokolwiek remontu Ursusa C-360 i pochodnych
    • Przez dzik82lysy
      ILe może kosztować remont kapitalny do DF 4 cyl np. AGROTRON 4.85 .Wiadomo jak się kupi taką maszynę to nie jest nówka.Różnie to bywa.Takowa maszyna może wymagać remontu.W jakich granicach on może się mieścić???
      AA i jeszcze czy te ciągniki są wadliwe??
    • Przez Damianrolnik
      mam problem z biegiem 4 w ursusie c330.
      jak go włącze pyszczam sprzęglo a ona wyskakuje :angry:  i trzeba z now włączyć i przytrzymać aż się sprzęgło puści.

Co mi możecie doradzić w tej sytuacji

z góry dziękuje
    • Przez faofar
      Witam mam takie pytanko na jak długo podłancza sie kabel do podgrzewanie bloku??W instrukcji tego nie znalazłem.
      .Ciągnik ma 1000mth ,niby skandynaw a od -5 jest juz problem .Aku ma rok czasu wiec nowy.
    • Przez Bartekh
      Witam w moim 1080 na osłonie wentylatora, tej co kieruje powietrze na cylindry, pod chłodnicą olejowa jest taka podłużna dziura jak na zdjeciu w załaczniku i chcialbym sie Was spytać czy powinna byc ona otwarta tak jak jest czy tez jest tam jakaś zaslepka albo coś takiego. Kombajn dopiero kupiłem i nie wiem jak to ma wyglądać. Deutz jest z 82r jesli to pomoże, czerwony, silnik Deutz 5 cylindrów Pamietam ze w moim starym m 750 nie było tam dziury ale to juz inny silnik