Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Lukasz14523

pronar 82TSA olej hydrauliczny w skrzyni biegów

Polecane posty

kamil496    39

Uszczelniacz w pompie hydraulicznej przepuszcza olej hyd. do skrzyni biegów... Można go wymienieć ale w większości przypadków to tylko będzie chwilowa poprawa, zostaje więc tylko wymiana pompy na nową

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    797

Jak to jaką? Nową taka jaka masz obecnie w ciągniku. Jest bardzo dobrze opisana.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

seweryn20    797

Blokada nie. Jeśli ona ma przeciek leje się olej na ziemię z pokrywy blokady otworem w jej dolnej części.

Chodzi o pompę zasilającą podnośnik i wyjścia zewnętrzne która przykręcona jest do podstawy zbiornika oleju pod podłogą kabiny.

seweryn20    797

Spoko. Pytaj jak jeśli nie ja to inni koledzy z forum pomogą.

I gratis który ci pomoże.

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/wymiana-pompy-hydraulicznej-w-pronar-mtz,50617.html

Edytowano przez seweryn20

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tomek8111
      Witam. Dzisiaj po wymianie oleju w fendt farmer 312 z 1992 roku nie chce zgasnąć kontrolka skrzyni.Filtr wymieniony ,podlany olejem.Olej zalałem fusch Gear LS sae 90.Wcześniej przy niskich obrotach silnika zapalała się kontrolka od ciśnienia skrzyni.Mierzyłem na punkcie przy filtrze i rozgrzanym oleju to było około 12 barów przy 1000 obrotów na silniku.Natomiast ciśnienie w miejscu czujnika przy stopniach było około 0.2 bara .Proszę o pomoc jak odpowietrzyć pompę czy może cały układ czy konieczna będzie wymiana pompy(oby nie,bo remont to chyba będzie słono kosztował).Pozdrawiam.
    • Przez nunu85
      Co sie posypało w silniku?
      traktor nawet 2000motogodzin nie ma a tu takie atrakcje.
      silnik 6 garów fpt, juz z adblue.
      MA on jakas chłodnice oleju, zeby była szansa,ze to ona puściła, czy uszczelka pod głowica do roboty?
    • Przez TheGonzuu2001
      Witam poszukuję części do rozsiewaczu rcw3. Znacie jakies  sklepy w ktorych mozna kupic , np tasme , bębny, tarcze  Głównie mam pytanie czy jest możliwość dokupienia nóg podporowych skrzyni bądź całą skrzynie w dobrych pieniądzach ? Jedna firma zażyczyła 180 zł netto za wykonanie 1 nogi. Dziękuję za odpowiedzi i Pozdrawiam.
    • Przez Kolo12
      Witam jaki olej do renualt 133.14 do skrzyni i hydraulik fusch utto czy stou ?
    • Przez unipasz
      W zetorze 7745 cieknięcie tak jakby olej z nawiewów  podejrzewam ze jest dziurawy i czy trzeba ścigać dach do wymiany , czym te nawiewy są zasilane

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.