Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ursus1224aa

new holland TD5.95

Polecane posty

Ursus1224aa    0

jego plusy i minusy. czy jest awaryjny. myślę o kupnie NH TD5.95 z elektrohydraulicznym rewersem, rozdzielaczem 3 sekcyjnym, klimą. Czy może posiadać siłowniki wspomagające udźwig podnośnika. skrzynia biegów 12x12.(trochę poczytałem i chyba taka skrzynia nie jest za dobra do ciągania przyczep). czy NH TD5.95 to odpowiednik case farmall A. Słyszałem że podzespoły przy silniku w case są leprze, ale czy to prawda to tego nie wiem.

Wiadomość z agroFakt.pl

niki24    3

te dwa ciągniki są identyczne (poza kolorem) rewers jest hydro nie elektro siłowników nie ma w opcji przyczepy ciągam od czterech lat więc nie wiem o co chodzi ,to prosta i mało awaryjna skrzynia wiadomo że nie jest to cvx.

Majesc328    8

Cóż mogę powiedzieć traktorek ma dopiero 180mtg jego plusem na pewno jest prędkość wałka 540E przy 1525obr/min, ciągnik nieduży, zwrotny w paliwie wg mnie wychodzi całkiem w porządku 10l/h przy pracy z kosem 2.6m. Co do awaryjności to póki co nic mu nie dolegało, skrzynia działa poczciwie dociera się jak na razie, przy ciąganiu przyczep nie ma problemów na tej skrzyni chyba, że mówimy o ciąganiu tak dużych mas, że będzie konieczność zmiany zakresu. Jedynie ostatnio pojawiła się u mnie obawa, że ten ciągnik może mieć dość słaby podnośnik ale do tego jeszcze nie jestem przekonany. Ostatnio pracowałem nim z kosem na polu gdzie stała woda i nawet nie zakręcił kołami co mi się bardzo spodobało.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować