Skocz do zawartości
News
void

[140-150 KM] Czy istnieje alternatywa dla Renault 155.54 do 45-50 tysięcy?

Polecane posty

void    0

Udało mi się uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące 155.54. Kolejne pytanie czy trzymać się Renault 155.54 czy rozważyć Fendta 614LS/312 czy coś ze stajni JD? Renault ma silnik Fendta i przy podobnej cenie do Fendta są młodsze, ale czy jest sens kupowanie starszego Fendta? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

MgrLukash    128

312 to nie ta liga - ogólnie szukając używanego ciągnika nie radzę zawężać się do 1 marki bo może być tak że będziesz szukał i szukał bez skutku...

Na twoim miejscu rozważyłbym też następujące modele:

- Deutz-Fahr Agrostar Dx6.61

- Landini Legend 145

- Massey Ferguson 3645

- Valmet 8400 lub 8300.

Taką właśnie alternatywę widzę dla tego Renault i Fendt'a

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

AlaCapone    5003

...Renault ma silnik Fendta ...

Fendt od początku istnienia swej marki nie wyprodukował ani jednego własnego silnika. Skąd masz takie wiadomości, że jednak to zrobił?

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Wiadomość z agroFakt.pl

CamilloVII    18
(edytowany)

Sprostowanie. W fendach jak i w renault znajduje się silnik firmy MWM.

Edit.

Poprawione.

Edytowano przez CamilloVII

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zależy  siedzi też John Deer'owski :) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez matigg
      Witam. Mam problem z hydrauliką w aresie 715. Po rozgrzaniu się oleju i użyciu jakiejkolwiek hydrauliki wyświetla kontrolkę od niskiego ciśnienia oleju w skrzyni. Mierzyłem ciśnienie na zimnym dochodziło prawie do 200 bar, na rozgrzanym oleju może o 5  mniej ale momentalnie tylko nabiło ciśnienie i wszystka hydraulika przestała działać jak by ją coś odcięło  i po chwili zapalała się kontrolka od ciśnienia. Do tego na zimnym czy na ciepłym trzeba dodać trochę gazu aby kierownica dobrze działała. Macie jakieś pomysły ? 
    • Przez Razzor
      Witam jakie są wasze opinie na temat traktora renault 95.14 RS, 85 KM, silnik MWM, skrzynia i rewers mechaniczny,czy jest godny uwagi?
    • Przez Krzysztoflewandowski36
      witam mam pytanie odnosnie oleju agrofarm utto ln czy bedzie odpowiedni do skrzyni biegow.
      133.14 mala pomylka
    • Przez toreto
      Witam. Mam problem z renowka ostatnio otóż grzeje mi się. Fakt są upały ale czy to normalne żeby przy prasowaniu bądź lekkim, na prawde bardzo plytkim podrzucaniu scierniska agregatem podorywkowym grzal sie ? Nie katuje ciagnika, ma obciązenie wiadomo jak to przy zbijaniu beli czy pracy z agregatem ale nie dymi. Wskazówka dochodzi do czerwonego pola i zaczynają pikac kontrolki st op. Płyn w chłodnicy jest i żadnych wycieków. Termostat zaczynałby szwankowac? I pytanie jeszcze jeśli dochodzi do czerwonego to ile wtedy faktycznie stopni ma płyn?  Dopiero 90? Czy więcej?
    • Przez Adi118
      Mam problem ze wspomaganiem w moim Aresie 556rz, przy skręcaniu na wolnych obrotach ciężko chodzi kierownica, zapala się kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni i ciągnik staje. Problem się nasila kiedy olej jest rozgrzany i czasem nie pomaga nawet trzymanie wysokich obrotów. Sprawdzałem ciśnienie na pompie hydraulicznej i jest ok. Czy przyczyną moich problemów może być orbitrol? Czy w tym modelu jest dodatkowa pompa od wspomagania? Może ktoś ma inne pomysły co może być nie tak?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.