younggirl

studentka poszukuję miłości... ;)

Polecane posty

pedro2    7199

świat schodzi na psy...

 

Dopiero to dostrzegłaś?? To nie świat schodzi na psy tylko ludzie... Totalna głupota :ph34r:


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

może lubi takie klimaty...

 

@pedro nie obrażajmy psów bo to inteligentne stworzenia w przeciwieństwie do większości ludzi

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

a skąd wiesz że to jest On ?? Nie macie szacunku do Niej czy tam "Niego" ty jako moderato forum powinieneś rozwiązywać wątpliwości a nie "podniecać" się tym że ktoś staje w czyjejś obronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Napisała wyraźnie że NIE chce aby Ją każdy oglądał ?? Jak potrzebujesz za przeproszeniem sobie "zw***ć" to zgłoś się do kolegi " mariuszd93 " on cię pokieruje

nie jestem twoim kolegą małolacie :P ,

za stary jestem na twoje ulubione zabawy , inna sprawa to nie muszę tego robić , od 14 lat jestem szczęśliwie żonaty.

 

 

rozwiązywać wątpliwości? ta sama osoba założyła 2 podobne tematy , to kwalifikuje do bana

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
younggirl    0

tak to sobie tłumacz :P

 

younggirl

 

 

Nie mam konta na fb ,

 

po co zakładasz 2 taki sam temat? jak pisze razor to konto to multi @ angel

nie wiem o co wam chodzi, dostałeś linka do mojego fb, nie masz... możesz sobie w każdej chwili założyć, ja już nie mam ochoty się tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

od razu do konkretów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

a skąd wiesz że to jest On ?? Nie macie szacunku do Niej czy tam "Niego" ty jako moderato forum powinieneś rozwiązywać wątpliwości a nie "podniecać" się tym że ktoś staje w czyjejś obronie.

Moderatorem już nie jestem jakiś czas tylko nie mogę się doprosić sciągnięcia rangi, a co do podniecania jak to nazwałeś to wybacz ale głupotę trzeba tępić.


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

chcecie zobaczyc autora tego tematu co? mysle ze jak zobaczycie to duzo zrozumiecie oto link http://zbiornik.com/live/ nadaje po nickiem ' ILONA_CROSSENDERSS ' ps.nie robcie mi problemow przez ten link bo jak juz takie hece odchodza to zabawa na calego

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

Moderatorem już nie jestem jakiś czas tylko nie mogę się doprosić sciągnięcia rangi, a co do podniecania jak to nazwałeś to wybacz ale głupotę trzeba tępić.

 

 

 

a jak użytkownicy tego forum lecą z szyderą równo po innej osobie to tego już nie tępicie hmm?? jeśli to facet to temat powinien być już dawno zamknięty, a nie bawienie się z linkami czy zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

w profilu na nk który podała mi osoba zakładająca temat, jest jedno zdjęcie jakiejś tam dziewczyny , ale czy to konto tej samej osoby - nie wiem , pozostałe fotki są zablokowane , a załażyciel tego tematu nie chce , a raczej nie może odblokować dostępu ....... tyle się dowiedziałem , więc raczej razor ma rację z tym multi , co do tego CZEGOŚ - też raczej prawda :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Nie przejmuj się tym co oni piszą bo przeciez każdy uzytkownik internetu powinien mieć ograniczone zaufanie do innych


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

ooo a jak usunę swoje konto?

 

Wchodzisz w "moje ustawienia" i tam u góry w pierwszej zakładce masz opcje usunięcia konta. Tylko, że to idzie dopiero do administracji i oni Ci usuwają. A z tym nie wiadomo jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A poza tym to miltikonto @angel1993 wiec za obydwoma kontami stoi jakiś napaleniec (pedał?)

KURDE BALANS, A TO MIAŁA BYĆ MOJA NARZECZONA, :P ale w sumie to podejrzewałem że za tym stoi Angel hahahaha.

 

Nie chcę żeby każdy mnie oglądał...

No ale mi nie odmówisz chyba? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To ja poproszę linka do FB na pw. Tam też fotki zablokowane??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_rafal    6

chcecie zobaczyc autora tego tematu co? mysle ze jak zobaczycie to duzo zrozumiecie oto link http://zbiornik.com/live/ nadaje po nickiem ' ILONA_CROSSENDERSS ' ps.nie robcie mi problemow przez ten link bo jak juz takie hece odchodza to zabawa na calego

linka nie klikalem, ale pozwolisz że napiszę - cyce jak baloty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ja już dałem na zapowiedzi :P odkręcić to odkręcę, ale zadatek poszedł się walić. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ursusomania
      poszukuje czesci do przyczepy krone 6000 turbo moze ktos wie gdzie dostane. dzwoniłem do serwisu to sie za głowe złapałem takie ceny.
    • Przez Freek
      Witam poszukuje osób oszukanych przez tą firmę może ktoś się znajdzie wiem że na pewno nie jestem sam. Chce odzyskać swoje pieniądze bo ten tur to porażka liczyłem się z tym że to nie będzie cudo ale bez przesady. Tur został na ciągnik dosłownie powieszony strach go używać a wgl to nawet się nie da, nic nie podłączone joystick wrzucony do kabiny tur cały chodzi śruby sworznie luźne. Prawdopodobnie przy próbie użycia poważnie uszkodzę ciągnik. Panowie wraz z szefem uciekli z montażu zostawiając mnie z tym szrotem. Liczę na was razem coś zdziałamy. Zamieszczam link do tego bubla. 
      https://www.olx.pl/oferta/tur-5-ladowacz-nowy-ursus-zetor-mtz-new-holland-CID757-ID8HqDR.html#85cd672596
    • Przez kamil5421
      Witam. Przeglądam forum i wszystkie linki nie działają . Tak więc poszukuję Tabeli Wysiewu do siewnika Stegsted STA 3m 25r , przekładnia posiada 2 dźwignie .. z góry dziękuje 
    • Przez john1
      Poszukuje dobrego mechanika od mf moj mf 3060 okolice ostroleka łomza szczytno z góry dziekuje
    • Gość johny22
      Przez Gość johny22
      Witam, 
      poszukuje usługi siewu buraka cukrowego z systemem GPS i rozłączaniem sekcji, Powiat Krotoszyn Gostyń 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj