younggirl

studentka poszukuję miłości... ;)

Polecane posty

daremw    128

dziecko ogarnij się, z Ivonne spotykamy się i akurat jak powstał temat spędzałem u niej dzień- tym bardziej jestem pewien że to nie ona, stąd ta pewność, jak widzę to twój mózg przestał się rozwijać i to bardzo dawno (może nie zaczął nawet :)

ja nawet przed komputerem nie siedzę prawie wcale, w trakcie pracy z komórki jedynie napiszę. sam swoimi głupimi i bezsensownymi domniemaniami robisz z siebie idiotę na niespotykaną do tej pory skalę, doskonale ukazuje to cytat: "Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduję się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna"- dla jasności- napotkałem na swojej drodze ciebie .mój poziom inteligencji jest akurat powyżej średniej czego nie można powiedzieć o tobie- co napiszesz jakieś zdanie to normalnie aż żal bierze że nie weryfikuje się tu wieku użytkowników.

"na poziomie mojego syna..."

no tak dzieci mają dzieci- tylko takie stwierdzenie przychodzi mi do głowy kiedy czytam te wypociny, jakieś bezsensowne i niczym nie podparte insynuacje.

krótka rada, prosta do zrozumienia nawet dla ciebie: ogarnij sie i wstydu sobie oszczędź :)

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Moje insynuacje mają sens i są poparte dowodami , że nie potrafisz logicznie myśleć to już udowodniłeś i wiem że nie potrafisz wyciągnąć sensownych wniosków .

twoje wywody w stylu że jesteś pewien że to inna osoba itp , nie są niczym poparte , świadczą tylko o naiwności i indolencji umysłowej

 

Zeby kogoś obrazić trzeba mieć u tego kogoś jakiś tam autorytet , takie zero jak ty nie jest w stanie tego zrobić , mam w głębokim poważaniu twoją opinię o mnie , mój wiek jest podany na profilu więc nie rób już bardziej z siebie idioty

 

Nie odpowiadaj najlepiej , jeśli musisz to trudno ale nie licz na moją odpowiedź , nie mam czasu na pisanie z tobą

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Ja tylko wyraziłem swoje spostrzeżenia co przemawia za multi i nadal czekam aż ktoś sensownie przekona mnie do ich zmiany, Bo jak na razie to wybiłem Wam wasze z rąk. :P

Jak mnie ktoś naprawdę sensownie przekona, to przeproszę obie Panie. :P Albo dwa razy tą samą. :lol:

jak sam napisałeś to tylko spostrzeżenia, a inni patrząc na to samo widzą co innego co za tym idzie nie można brać za pewnik jeśli jest inna interpretacja, argumenty są... lecz są to głównie domysły a nie masz żadnego twardego dowodu- pierwsze to IP- sprawdziłeś?

drugie to opinia moderatora... który nie jest moderatorem.

cała reszta to też tylko takie pisanie dla namnożenia "faktów" i niczego to nie wnosi.

 

Moje insynuacje mają sens i są poparte dowodami , że nie potrafisz logicznie myśleć to już udowodniłeś i wiem że nie potrafisz wyciągnąć sensownych wniosków .

twoje wywody w stylu że jesteś pewien że to inna osoba itp , nie są niczym poparte , świadczą tylko o naiwności i indolencji umysłowej

 

Zeby kogoś obrazić trzeba mieć u tego kogoś jakiś tam autorytet , takie zero jak ty nie jest w stanie tego zrobić , mam w głębokim poważaniu twoją opinię o mnie , mój wiek jest podany na profilu więc nie rób już bardziej z siebie idioty

dziecko po raz kolejny powtarzam: jakimi dowodami?

domysły nastolatka (jak i dorosłych) to nie dowody :)

zer to szukaj u siebie w rodzinie bo tutaj widzę że masz ogromne pole do popisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Znalazłem posty @younggirl i @angel1993 wysłane z tego samego IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale macie problem, to jedna osoba pierwszy raz nie wyszło napisała drugi raz i tyle :D . A fakt ip jedno i to samo ale może to świadczyć o inter, radiowym też :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jak sam napisałeś to tylko spostrzeżenia, a inni patrząc na to samo widzą co innego co za tym idzie nie można brać za pewnik jeśli jest inna interpretacja, argumenty są... lecz są to głównie domysły a nie masz żadnego twardego dowodu- pierwsze to IP- sprawdziłeś?

drugie to opinia moderatora... który nie jest moderatorem.

cała reszta to też tylko takie pisanie dla namnożenia "faktów" i niczego to nie wnosi.

 

 

No to Masz opinię Moderatora który jest nadal Moderatorem :P IP TEŻ MOŻE BYĆ TO SAMO, tym bardziej że prawie ta sama lokalizacja, tylko tu akurat coś zbyt dużo tych przypadków fakt to są tylko spostrzeżenia, ale w miarę sensowne, a Ty upierasz się przy swojej interpretacji, a nie Masz żadnego argumentu aby ją poprzeć. :D Tylko, nie bo są dwie, oj ludzie ludzie, to jest tylko zabawa a Wy o mało się nie pozagryzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

nic pewnego dalej tyle że jest IP ale i z tym sie można kłócić :)

krótko mówiąc dalej nie ma nikt pewności zwłaszcza że znalezione zostały posty z tego samego IP a to można dalej interpretować jako zwykły przypadek :)

czyli krótko mówiąc dalej tylko domniemania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optimus    71

Daremw co ty jej tak bronisz dzieczyna sie zdublowała i wszystko :D szczerze mnie to lata niech piszą wszyscy do niej aby daj Boże każdemu odpisała trzeba zmienić tytuł na MIŁOŚNICY POSZUKUJĄ STUDENTKI :D i to orginału nie dubla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

mnie to tyle obchodzi że ruszono przy okazji temat Yvonne (że jej temat to dubel), z którą oficjalnie jestem i poznaliśmy się przez AF, cała reszta zasadniczo mnie tyle interesuje...

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

Moj temat jest moim tematem i jest przede wszystkim prawdziwy..a to,że któraś z "Pań" albo jakiś facet zrobił se z Was jaja to miejcie do tej osoby pretensje a nie do innych. Przede wszystkim jest (moim zdaniem) winna Angel,bo gdyby nie ona to byscie milczeli do grobowej deski,a to,że (prawie)wszyscy zaczeli nad nią naskakiwać to sory sami sobie się nie dziwcie. A co do tego tematu nie wiem kto kogo udaje,ale stwierdzam fakt, że nawet jeśli jest to ta Angel (przemyślała swoje zachowanie) i stwierdziła,że chce zacząć od nowa to powinniście dać jej szanse a nie naskakiwac z góry na nią. Poza tym nie twierdzę,że to jest ona..ale woj.warm-mazurskie nie jest małe i uwieżcie mi,że jesli ta osoba z tego tematu jest kimś innym (a nie Angel) to zrobiliście jej ogromną przykrość...Sami piszecie ..pokażcie się dziewczyny,a gdy juz sie pokaże to najeżdżacie na nią ...WSTYD !!

 

Zanim upokożycie jakoś panne przed jej poznaniem.. polecam najpierw z nią popisać ..do tego służą wiadomości pw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Każdy ma prawo do drugiej szansy taka jest prawda. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

kto się zdenerwował ? :D

 

Wiecie co cały czas chodzi mi taka myśl po głowie... "Nie rzucaj słów na wiatr,bo jeszcze dolecą do tego, kto nie powinien ich usłyszeć" W tym przypadku chodzi o załozycielkę/la tego tematu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Ja mówiłem o tym od początku że głupio naskakiwać na kogoś kogo nawet się nie widziało


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

już ty Landfarmer nie dyskutuj, wy ją wkurzyliście a na mnie będzie się wyżywała ;(

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Oj poczytaj wszystkie moje posty w tym temacie i będziesz znał moja opinie na ten temat i nie dokładaj mnie do "tej" grupy :)


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

Fakt, a teraz dzieczyna milczy..napisała tu z założeniem,że znajdzie sobie fajnego faceta,a znalazła paru hmm brak słów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Landfarmer znasz trochę kobiety? nie ważne co napisałeś ale napisałeś i już jesteś winny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

@daremw mialem nic nie napisac ale napisze ,przestan durnia z siebie robic takim bronieniem bo chyba widzisz co jest grane,jezeli chcesz jeszcze bardziej zaimponowac to zuc sie do nog i skomlej jak pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

szmergiel ty chyba masz w głowie... szmergla :) nie ogarniasz tematu to nie pisz, twoja wcześniejsza myśl była prawidłowa :)

Iwona będzie się na mnie wyżywała :)

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ursusomania
      poszukuje czesci do przyczepy krone 6000 turbo moze ktos wie gdzie dostane. dzwoniłem do serwisu to sie za głowe złapałem takie ceny.
    • Przez Freek
      Witam poszukuje osób oszukanych przez tą firmę może ktoś się znajdzie wiem że na pewno nie jestem sam. Chce odzyskać swoje pieniądze bo ten tur to porażka liczyłem się z tym że to nie będzie cudo ale bez przesady. Tur został na ciągnik dosłownie powieszony strach go używać a wgl to nawet się nie da, nic nie podłączone joystick wrzucony do kabiny tur cały chodzi śruby sworznie luźne. Prawdopodobnie przy próbie użycia poważnie uszkodzę ciągnik. Panowie wraz z szefem uciekli z montażu zostawiając mnie z tym szrotem. Liczę na was razem coś zdziałamy. Zamieszczam link do tego bubla. 
      https://www.olx.pl/oferta/tur-5-ladowacz-nowy-ursus-zetor-mtz-new-holland-CID757-ID8HqDR.html#85cd672596
    • Przez kamil5421
      Witam. Przeglądam forum i wszystkie linki nie działają . Tak więc poszukuję Tabeli Wysiewu do siewnika Stegsted STA 3m 25r , przekładnia posiada 2 dźwignie .. z góry dziękuje 
    • Przez john1
      Poszukuje dobrego mechanika od mf moj mf 3060 okolice ostroleka łomza szczytno z góry dziekuje
    • Gość johny22
      Przez Gość johny22
      Witam, 
      poszukuje usługi siewu buraka cukrowego z systemem GPS i rozłączaniem sekcji, Powiat Krotoszyn Gostyń 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj