Patrick345

Kamienie i znaleziska

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Patrick345    141

Co dużego lub ciekawego znaleźliście na swoich polach

 

 

Ja na swoim znalazłem kamień ok 1m na 75cm, nóż, klucz 17.


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no osobiście to kiedys w ogródku wykopałem 2 marki niemieckie z czasów II wojny światowej a tak poza tym to zadnych skarbów nie znalazłem - za to gostek z mojej podstawówki wykopał w szkolnym ogródku pocisk artyleryjski B) i o mały włos miał by bombowe przezycia B)

 

co od skarbów znalezionych na polu to jeden z naszych kombajnistów wciągnął kiedyś w heder ramę od rowera którą ktoś w zboże wyrzucił :)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

kiedyś zbieraliśmy siano Mirosławcem i nagle podbierak przestał sie obracać... Co jest?? ścięła się śruba zabezpieczająca, włożyliśmy nową a tu znowu stoi... Okazało się, że wokół podbieraka okręcił się łańcuch, prawdopodobnie taki od palowania krów :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Kamien około 3,5t na dwa ciągniki ledwie wyszedł a odnalazło go się podczas orki ostatnia skiba go odnalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon29    0

Ja na znajdowałem kupę monet. Najstarsza pochodzi z czasów potopu szwedzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kamien koło 6 ton. Wystawal tyle ze mozan bylo czapka nakryc. Teraz służy jako ozdoba przy oczku wodnym.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Starszy kiedyś na polu znalazł monetę rocznik 1836 (bodaj 6 na pewno z lat 30-40 dokładnie nie pamiętam) No to nieźle się wtedy zdziwiłem... B)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

ja znalazłem Klucz Francuski Jakies Kamienie i Nóż ze stali nie rdzewnej po jednej strony małe zombki a na drugiej stroni zwykłe ostze i Dziadek sie dziwi bo on był zakopany koło słupa owinięty szmatka i zakopany dosyc głęboko wiec to nuż może z jakiegoś morderstwa myslimy ze lezał tam koło 6 lat B) B)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

5 lat temu gdy chodziłem po polu znalazłem monetę z 1600 roku.... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

u siebie na podwórku znalazłem monetę z 1943r z podobizną Hitlera.a znajomy jak orał to wyorał bombę z 2wojny światowej.ale na szczęście nie wybuchła B)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Parę lat temu na zębie na bronach znalazłem złoty pierścionek. B)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

moj ojciec wyoral bombe !! B)) przyjechali saperzy i bylo po krzyku B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk25    79
moj ojciec wyoral bombe !! B)) przyjechali saperzy i bylo po krzyku B)

 

U nas jeden gostek też miał taką przygodę, sąsiad wyorał karabin, a ja osobiście znalazłem tylko parę łusek i klucz z napisem WERMACHT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

U mnie jak robili podłogę znaleźli kątownik z 1846 roku. Jest nawet Imię i nazwisko kowala.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

co wy robicie ze tak znajdujecie ja oram i sie zbytnio nie patrze co wyoruje


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5
ale jecze mam taki kamień jak maluch

ale niewiem czym wyciągnąc

my z 3 lata temu wyciągaliśmy kamień większy od malucha... praktycznie tylko do drogi udało nam sie go dociągnąć kulając i tam stoi bo za diabła nie idzie niczym ruszyć.. Już nie jeden chciał go kupić ale sąsiad się uparł że wynajmie dźwig i postawi sobie go w ogródku... tylko jakoś się z tym nie spieszy B) A tak to na polu znajduje się różne skarby, które zgubili lub urwali delikwenci za czasów PGR-ów.. sprawdza się powiedzenie że nic w przyrodzie nie ginie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk25    79
co wy robicie ze tak znajdujecie ja oram i sie zbytnio niepatrze co wyoruje

Ja swoje skarby znalazłem kopiąc ziemniaki, a sąsiad przebił oponę na karabinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5
Ja swoje skarby znalazłem kopiąc ziemniaki, a sąsiad przebił oponę na karabinie

dobrze że u mnie front szedł bokiem i nie ma wojennych skarbów B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja troche zmienie temat znalazłem klucz 10 z 12 z gadnijcie gdzie....... w skrzyni biegów w C-360.B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek7211    0

Mój ojciec znalazł granat chyba z 2 wojny światowej jak uprawiał pole i zaraz wyrzucił go w bagna na szczęście nic sie nie stało B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

u mnie to praktycznie kamienie można znaleźć na niektórych polach. ale nie wielkości malucha B) czasem znajdzie sie coś co zgubiłem parę la wcześniej na polu.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Jak ktos znalazł jakąłs starą monete to mozna ja sprzedac za dużą sumke na allego ludzie sprzedaja monety po 2 000 zł!!!

Sam mam stare które planuje sprzedac:)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koluniokarol    12

ja u sasiada u ktorego pracuje na polu znalazlem gruz wielkosci 1.65cm / 1m z predwojennych budynkow,obcegi,klucz,nozyczki,lancuch a u siebie na podworku w ogrodzie kiedys jak kopalem jame to znalazlem 2 luski od karabinu , w lesie na drodze znalazlem 5 kopjejek z 1914r. moj tata mowil ze kiedys jak mial moze z 16lat z dziadkiem jak orali pole koniem u dziadka to wyorali na polu helm i czaszke B)


''Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj