News
Zaloguj się, aby obserwować  
potok

Rewers elektrohydrauliczny w Belarusie 952.3

Polecane posty

CamilloVII    18

Wiem tylko, że możesz mieć rewers w opcii ale wtedy nie masz półbiegów bo rewers jest w ich miejscu. Z elektrochydrauliką to raczej nie ma wiele wspólnego bo i tak zmieniasz kierunek po wciśnięciu sprzęgła.

Wiadomość z agroFakt.pl

lukaschels    60

Nie ma takiej możliwości,

po za tym wizycie przy stoisku wiem że mozliwe jest zamówienie każdego ciagnika widocznego na stronie producenta. Jest bardzo wiele opcji wyposarzenia, np w 820 mozna zamontowac panomiczną kabine i klimatyzacje.

Podsumując to niektóre modele dorównują wyposarzeniem liczbą dostepnych opcji Zetorowi, ocyzwiście nie w topowych wersjach ale tych uboższych. Normy spalin już wszytkie spełniają, jak nie poprzez coomraila to poprzez adblue

Jedyne co według jest do natychmiastowej poprawki to brak rozkładanych chłodnic.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez stage99
      Witam.Posiadam Zetora Proxima 90 Power i od niedawna elektrohydrauliczny rewers ulega awariom,a dokładniej nie za każdym razem można cofać.Zetor jest z 2013R,Odpowiada za to moduł podłączonny kostką na 4 piny, dostanę taki moduł?Nie wiem jak to dokładnie się nazywa.
    • Przez Rider
      Witam, czysto teoretyczne pytanie, czy jest możliwość zamontowania rewersu elektrohydraulicznego w MF3070. skrzynia 4x2. W katalogu od serii 6100 widać, że występowały ciągniki ze skrzynią 4x2 z rewersem mechanicznym jak w 3070 i elektrycznym

• Przez zacx18
      Witam  mam problem z rozłączaniem się rewersu elektrohydraulicznego   w ciągniku DF Agroplus 100  (skrzynia bez półbiegów). Rewers rozłącza się gdy obroty silnika spadną poniżej 800 obrotów powyżej 800 działa i nie ma  znaczenia czy olej jest ciepły czy zimny    . Gdy rozłączy  się rewers  wyrzuca błąd   w postaci migającej lampki  (jedno błyśnięcie długie , cztery krótkie )
      Czy może być to wina pompy hydraulicznej ? czy coś innego ?
    • Przez Toff
      Hej  zwykle sezon w pełni no i coś nazwali. Wsiadam rano do mojego Massey feguson 6255 przekrecam kluczyk pali i bach nagle obrotomierz odpadł no strzałki od rewersu przestały swiecic myślę bezpiecznik ale co przerzuca rewers a tu ciągnik ani drganie.biegi wchodzą ciągnik też działa normalnie i część zegara kontrolki paliwo itp działa. 
      Pomóżcie czy ktoś miał coś podobnego w swojej maszynie czy da się to naprawić od ręki czy dzwonić po serwis? Dodam przeglądałem bezpieczniki i nic nie znalazlem
    • Przez nowalkopol
      Tak jak w temacie: Casa MX 110 brak jazdy do tyłu (do przodu działa ) po przełożeniu rewersu na jazdę do tyłu zapala się kontrolka na tablicy lecz nie ma żadnej reakcji ciągnika. Podnośnik oraz WOM działają. Od czego zacząć poszukiwania przyczyny problemu? Ktoś już miał taką przygodę?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.