Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rafal0079

przyczepa d 732

Polecane posty

rafal0079    1

witam mam pytanie jak się nazywa ten zawór co jest zaraz za głównym zaworem praktycznie na przewodzie co idzie do ciągnika to jest takie bardziej okrągłe ponieważ schodzi mi powietrze i czy może to można naprawić czy też nowe trzeba kupić pozdrawiam :)

izydor6280    642

to jest cos w rodzaju filtra czy separarota

tam nie ma wielkiej filozogii, z tego co pamietam sprezyna, wkladka z tworzywa i oring

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tobi866
      sprzedam części do przyczepy samozbierającej T-010/1  sprzedam wszystko poza ramą dolna np;przekładnia, podbierak,ubijak, łańcuchy itd. atrakcyjne ceny.wiadomości przez pw.lub tel 
    • Przez bratrolnika
      Sprzedam wywrotkę jednoosiową, samoróbkę, wykonana z nowego materiału
      link do ogłoszenia https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-jednoosiowa-3-5t-nowa-2x3m-CID757-IDs8UYZ.html
    • Przez xXKarolXx
      WItam. Chciał bym kupić przyczepe przyczepa strautmann około 33-40m z  kantowym tyłem z 3 wałkami na kołach 26.5 i dzwoniłem po dilerach w okolicy i nie mają długi termin oczekiwania  niby by była za rok , kupił bym taką używaną albo nowo może ktoś ma jakieś filie co ma taką przyczepę w polce nową bądź używaną i mógł by dać namiary na nią ? 
    • Przez Farmer606
      Witam. Poszukuje jakiejs fajnej starszej przyczepy do remontu na jeden siłownik co byscie mi polecili?
    • Przez KarolBodnar
      Witam, 
      Pilnie potrzebuję informacji na temat osi, której zdjęcia załączam do tematu, chcę wiedzieć z czego pochodzi oraz jej parametry nacisk itp. z góry dziękuję

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.