DoradcaFinansowy5

Leasing (porównywanie)

Polecane posty

I bierzesz kolejne rzeczy w ten sposób ? Jak sprawdza się taka forma pozyskiwania maszyn ? Według Pana co jest lepsze leasing czy kredyt ?

Umów się na bezpłatne i niezobowiązujące konsultacje !

Wiadomość z agroFakt.pl

caselampo    6

Leasing nie jest zly jak bede bram nie na zwrot to leasing a jak na zwrot to kredyt na lising nie nazekam ma go wbk i jest jest to bank godny polecenia rate wyliczyli mi 2400 a jeszcze nigdy tyle nie zaplacilem najwiecej bylo 2380 a takto normalnie 2200

Tez mam maszyny w leasingu BZ WBK. Najpierw wziąłem agregat uprawowy i wago-workownicę do ziemniaków a potem jeszcze opryskiwacz.Do każdej umowy/maszyny musiałem wykupić ubezpieczenie (to normalne),dziwi mnie tylko ,że naliczają  Assistance medyczny ,mam juz trzy maszyny i co rok trzy takie ubezpieczenia muszę kupowac.Bo przeciez jak ,nie daj Boże,cos mi sie stanie to wystarczy jedno.

OKEY    154

Jaka jest procedura dostania takiej maszyny w leasing ? Wymagają jakis dodatkowych zabezpieczeń po za maszyną?

Ecopiotr    105

OKEY, z leasing-em bym się wstrzymał do czasu opodatkowania dochodów z rolnictwa (100% kosztów do rozliczenia). To jest też jednym z hamulców wprowadzenia opodatkowania. Jak policzysz wszystkie koszty związane z leasingiem, może się okazać, że kredyt wyjdzie taniej. Maszynę masz tak, czy tak w użytkowaniu, a Twoją będzie dopiero po jej spłaceniu.

JerzyJuga    0

jak będziecie zainteresowani mam wejście do fajnych leasingów i kredytów dla rolników, sam na codzień z nimi współpracuje. GetinBank i to odrazu na dobrych warunkach... to nie jest reklama... ale sprawdzić możecie. Kredyt do 10 lat, oprocentowanie teraz mi wyszło 5,63 (wibor + marża 3%)... bez zaświadczeń, szybko i sprawnie. Wiem że można raty ustalić co pół roku i zabspieczenie na maszyne, nawet starszą. a leasing też mają bez zaświadczeń i wpłata tylko 5% . Mi się wydaje że warto...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wkacperw
      Poszukuje ciągnik do paszowozu.
      Obecnie mam ursusa c360 i wyczuwam brak mocy.
      W ciągniku nie mogę mieć kabiny ponieważ mam niski strop a wiec nowe odpadają.
      Zależało by mi aby ciągnik posiadał przedni napęd
    • Przez Marecki2922
      Jaki ciągnik byście polecili , kasa jaką chciałbym przeznaczyć to około 80 tyś więc oczywiście używany 
      Pierwszym ciągnikiem jaki brałem pod uwagę to Renault z silnikiem MWM , skrzynią 40 bo to dla mnie istotne i z elektrycznym rewersem ale takich egzemplarzy jest mało 
      Drugi ciągnik to Fastrack i o nim wiem najmniej , podoba mi się ze względu na prędkość ale jakoś nie bardzo wiem np. jak jest z widocznością przy podczepianiu maszyny na podnośnik , raczej kiepsko , jak z ceną części 
      Trzeci to Valmet , skrzynie mają 50 km/h ,podobno bardzo proste ciągniki , z małym zapotrzebowaniem na paliwo i podobno ceny części tanie w porównaniu do powyższych 
      Piszcie co wiecie 

• Przez zolo2
      Witam,
      Poszukuję opinii rolników którzy posiadają ciągniki z napędem hydrostatycznym. Jak się sprawuje? Jaki jest komfort pracy? Czy polecacie coś takiego, czy jednak lepsza jest skrzynia manualna?  Bardzo proszę o odpowiedzi. Dziękuję.
    • Przez Fugeo
      Jaki ciągnik w przedziale mocy 85 - 95 koni mocy byście mi polecili? Ciągnik musi być z ładowaczem czołowym, do pracy z opryskiwaczem 1000 - 1200 l zawieszanym o wadze na pusto ok 750 kg, wybieranie obornika, do pracy z agregatem uprawowym.
      Ciągnik może być mechaniczny, jednak mile widziany reweres chociażby hydrauliczny.
      Mi osobiście w oko wpadł John Deere 6300 i 6400 lub Renault Ceres 355.
      Co sadzicie o tych ciągnikach?
      Cenowo powiedzmy do 75 tys brutto.
    • Przez jozef_111
      Witam,
      Jestem posiadaczem ciągnika LTZ 55A. Mój problem polega na tym, że nie mogę wrzucić żadnego biegu na obrotach powyżej 1000. Na mniejszych obrotach biegi dają się włączyć, ale zgrzytają. Na zgaszonym silniku skrzynia pracuje bez zarzutów.
      Jeśli ktoś miał podobny problem to proszę o radę. Z góry dziękuję.
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.