Santus

Wycena remontu C-360

Polecane posty

Santus    0

mam pytanie w wycenie uslugi blacharsko lakierniczej chodzi mi ile by kosztowalala robocizna jesli robi jedna osoba ?? prosil bym o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

powiedz co masz dokładnie do zrobienia, co to znaczy usługa blacharska??? czy wyszpachlowanie małych wżerów na błotnikach, czy prostowanie maski która spotkała się parę razy ze ścianą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santus    0

wyczyszczenie do golej blachy blotniki przod tyl wyklepac je wyszpachlowac w niektorych miejscach polozenie podkladu koloru tak samo z maska tylko ze ona byla prosta to tlyko wyczyscioc do golej blachy jak gdzies byly dolki zaszpachlowac i podklad kolor i kabina wyczyszcenie spawanie niektorych elementow szpachlowanie gdzies i pozniej caly montaz tego i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santus    0

za materialy juz mam wyliczone chodzilo mi o sama robocizne wiec dzieki wiem juz co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

99% osób nie zaplaci Ci za to tyle ile ta robota jest warta ;) taka smutna prawda. Nawet liczac 20zl/godz. pracy, a jest to zupełnie śmieszna stawka jak za godzine pracy specjalisty.

 

Kiedys wyceniłem znajomemu malowanie blach z c330 (coprawda tylko z jednej strony i on to miał zdemontowac/zamontowac) na 700zl i było i tak za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Piaskowanie 100zł/h, 2 godzinki błotniki powinny  być zrobione, maska trochę dłużej. Malowanie 250zł za błotnik, maska 350zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob_1972    1

Po pierwsze, co za różnica czy robi jedna osoba czy dwie. Robota taka a to taka.. nie może kosdztować więcej niż.. tyle a tyle. Nie można wyceniać roboty podług ilości ludzi którzy ją wykonują. Jeśli uważasz że jest inaczej, to zatrudnij sobie paru kolegów do pomocy i choćby mieli tylko stać (i polewać), powiesz że "panie... ale nas robiło czterech!". A klient ci odpowie "a g... mnie obchodzi ilu was robiło". Robota nie warta więcej niż... i tyle. Pieniądze sie bierze od roboty, a nie od tego ilu ludzi przy niej było, stało czy robiło!    Sprawa druga "ile kosztuje sama robocizna". Nikt ci nie powie ile "sama robocizna" kosztuje. Jeden będzie robił szybko ale na odpieprz, drugo powoli a dokładnie. Jeden policzy 50 zł za godz, drugi 100 jeszcze inny 150. Franek w szopie jest zawsze troche tańszy niż jakiś zakład blacharski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Celownik07
      Jak osiagnac taka wysokosc siedzenia jak na zalaczonym obrazku- to jest "fabryczna" wysokosc? Aktualnie u mnie lezy na plecaku a nie widze mozliwosci jakiejkolwiek regulacji. Dzis troche tam podlubalem : sworznie( te grube)  troche zpracowane ale nie jakos drastycznie- fabrycznie poblokowane, tulejki kompletne, sprezyny nie wyciagniete. Szukam jakiegos punktu zaczepienia od czego zaczac remont by osiagnac to co na zdjeciu. 

    • Przez tomb2
      Poszukuje w trbie pilnym sybole lakierów do C-360 Głównie chodzi mi o zółty ktorym malowane były blachy. Jakby ktoś miał jeszcze symbol siwego (blok silnika) i kremowego (felgi) Będe bardzo wdzięczny.
      Pozdrawiam
    • Przez krzys924
      Witam.. ostatnio miałem mały wypadek polegający na tym ze cofną sie wałek od pośredniego koła rozrzadu i zahaczył o przeciwwagę... rozebrałem silnik i okazało sie ze przeciwwaga jest strasznie luźna i zaczepia o blok silnika a wałek od tego koła pośredniego jest zgięty i mam w związku z tym parę pytań.. czy mogłem uszkodzić wał korbowy to znaczy czy mógł pęknąć lub zgiąć sie . czy dokupię oddzielnie jedna przeciwwagę i czemu ona sie poluzowała ???
    • Przez Marionos
      Witam
      Do pacjenta C360 z kabiną Sokółka przypasowałem Tura z prlu i o dziwo wieżyczki kolidują z kabiną.
      Po maksymalnym przespawaniu mocowań na sankach będzie oki, czy odpuścić?
      Sanki i kabina jak na zdjęciach:


    • Przez Maciek90
      Mam problem z obrotomierzem w C-360. Kupiłem linkę potrzebną do jego działania i wkręciłem ją na swoje miejsce tzn. pod prądnicą. Po uruchomieniu silnika linka nie kręci się. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj