Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KOSTEK12

załączony przedni napęd na stałe

Polecane posty

KOSTEK12    5

Witam,w JX100U załączył mi się przedni napęd na stałe(słychac przy większej prędkości oraz świeci się kontrolka) mimo że włącznik jest w pozycji wył.i dodatkowo nie mam świateł stopu, hamulce działają prawidłowo od czego zacząc poszukiwania?

Wiadomość z agroFakt.pl

woytek    3

bezpiecznik od świateł stopu spalony , wymiana powinna załatwić problem

Lub bezpiecznik od przedniego napędu

KOSTEK12    5

Problemem był przekaźnik teraz został wymieniony i wszystko działa prawidłowo dzięki za sugestie,teraz jest nowy problem mianowicie po włączeniu świateł roboczych pali bezpiecznik od postojówek włączenie samych postojówek nie powoduje żadnych problemów z bezpiecznikami,pozostałe światła działają bez zarzutu

Edytowano przez KOSTEK12

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Daniel43
      Witam. Mam problem ze swoim agrotronem konkretnie z przednim napędem. Chodzi o to, że jak ma lekko (śnieg, błoto) działa dobrze, ale na twardym podłożu przód nie kręci tylko sam tył tak jak by chciał ale nie może. Nie wiem czy coś z prądem, hydrauliką czy czymś innym?? A i również blokada nie załącza na wszystkie 4 koła. Proszę o pomoc.
    • Przez saaQ
      mam maly problem kupilem ciagnik hurliman(to samo co same antares lub lamborghini)sprawdzialem naprawde wszystkie dzwignie przyciski itp a przedni tuz ani drgnie wiem tylko ze jest sprawny. Jesli ktos ma taki lub podobny bylbym wdzieczny za pomoc.
    • Przez RedPower
      Witam,
      Dziś przy odśnieżaniu zepsuł mi się przedni napęd. Mianowicie wogóle się nie włącza (ikonka się świeci). Gdy tylne koła się ślizgają wałek od napędu wogóle się nie kręci. Przy większych prędkościach coś hałasuje (łorgot). Co mogło się zepsuć?

• Przez szczypek91
      Witam. Mam problem ze skrzynią c385, a mianowcie jak wbije wsteczny (którykolwiek bieg) i puszczam sprzęgło to coś strasznie wali w skrzyni a ciągniki niejedzie tylko tak delikatnie łapie i przeskakuje, dopiero po chwili załapie ale nadal wali i bardzo powoli jedzie jak jest na pusto bo jak załaduje przyczepę to niema szans cofnąć tylko wali. Dodam że psuło się to stopniowo, wcześniej delikatnie pukało i można było cofać. A jak jadę do przodu to puka delikatnie. Więc co to może być? Znajomy powiedział że może atak ale miał wytłumaczony problem tylko przez tel. Kuzyn miał podobnie przy c330 i zdjeli siedzenie i obudowę z góry i tylko skręcili z góry atak i wszystko wróciło do normy. Więc czy jest możliwość że coś się poluzowało i da się skręcić z góry? No i co w ogóle się stało? I czy mogę prosić o jakiś schemat skrzyni albo cała tą książkę od ciągnika. Z góry dzięki.
    • Przez michal1232
      Witam  
      Planuje zakup ciągnika Renault, chciałbym zdać kilka pytań przed kupnem i prosić o pomoc w wybraniu odpowiedniego modelu
      Chciałbym ciągnik który ma około 100-120 KM (modele 133 120 100) 
      Pytania:
      czym różnią się wersje z innymi końcowymi numerami np. 14 54? 
      Jakie są skrzynie biegów i czym się różnią?
      Gdzie jest rewers? Jak się go obsługuje? 
      Na co zwrócić uwagę przy zakupie? 
      Czy jest różnica z którego kraju jest sprowadzony? 
      Srednie spalanie? 
      Słyszałem że jak w tych ciągnikach jest awaria to załącza się jakby "alarm " czy to prawda i jak sprawdzić czy nie jest odłączony jeśli jest? 
      Inne informacje także mile widziane