mom

Galeria "Dziewczyna na gospodarce"

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A co podobają się Tobie.? :P jedno jest pewne że nie są to dziewczyny, no ale dzisiaj to są różne gusta. :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ale np wyciągnięty facet na obciążniku od traktora prezentujący swoje atuty chyba by przeszło no nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mom    19

ale np wyciągnięty facet na obciążniku od traktora prezentujący swoje atuty chyba by przeszło no nie ;)

 

wg. mnie jak najbardziej tak, bo dziewczyny by miały frajdę a facetów mobilizowało by to o dbania o siebie bo większość nas (tzn większość męskiej części użytkowników forum) może pochwalić się głównie piwnym brzuszkiem :D

 

chodzi mi o zdjęcia w podobnym stylu do tych:

http://www.waikatoindependent.co.nz/wp-content/uploads/2012/03/cow.jpg

http://bernardm1.deviantart.com/art/Farmer-s-Daughter-398017343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To ja mam jeszcze kocioł parowy taki mały ale jeszcze jest, ale spokojnie postaramy się i kaloryfer wyciągnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Podobno dobry gospodarz trzyma graty pod dachem czyli daszek się przyda choć ja wole dalej być żłym gospodarzem :lol: :D


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

ujdzie(niech wam będzie że jestem za)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

liczba chętnych na galerię się wyczerpała ??? :ph34r:

 

Nie nakręcaj się tak , to dziewczyny mają być chętne .

pomysł fajny jak kilka podobnych , ale bez szans na powodzenie , ,mamy na forum dziewczyny jakie mamy :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mom    19

@mariuszd93 zobacz że to faceci dodają zazwyczaj zdjęcia swoich "kocic" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

ja chciałem dorzucić zdjęcie swojej (przy zbieraniu bel) to mi mod (celeronik) nie zaakceptował zdjęcia posługując się oczywiście wiadomością masową i wykazując się wyjątkową ignorancją i moim zdaniem chamstwem nawet nie wysilając się jak racjonalnie wytłumaczyć odmowę publikacji mimo mojego zapytania, przez takich niekompetentnych ludzi niestety forum to traci wiele na wartości mimo mojej wcześniejszej pozytywnej opinii. mam nadzieję że administrator zrobi z tym porządek i troszkę pouczy mniej doinformowanych że nawet najgłupsze wiadomości (moja zdecydowanie do takich nie należała) zasługują na odpowiedź, a brak odpowiedzi można traktować jedynie jako lekceważenie użytkowników forum. a chyba to forum jest dla nas a nie my dla forum. mam jedynie sentyment do niego dlatego że poznałem tu swoją obecną dziewczynę i to wszystko...

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Jeżeli mogę wyrazić swoją opinię to większość pań z sweet fotek z ciągnikiem na polu wyciągających się na obciążniku nigdy nawet nie jechała ciągnikiem(może jechała ale w roli pasażera) a co tu mówić o jakiejkolwiek pracy w gospodarstwie.

Może oberwie mi się za to co napisałam ale wiem co się dzieje u mnie w okolicy i jak dziewczynki lecą na jelonki i inną "grubszą zwierzynę" żeby tylko zrobić sobie sweet focie na FB. A Panowie się tym jarają bo dziewczyna o ciągnik się oparła. No śmiech na sali normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_rafal    6

Jeżeli mogę wyrazić swoją opinię to większość pań z sweet fotek z ciągnikiem na polu wyciągających się na obciążniku nigdy nawet nie jechała ciągnikiem(może jechała ale w roli pasażera) a co tu mówić o jakiejkolwiek pracy w gospodarstwie.

Może oberwie mi się za to co napisałam ale wiem co się dzieje u mnie w okolicy i jak dziewczynki lecą na jelonki i inną "grubszą zwierzynę" żeby tylko zrobić sobie sweet focie na FB. A Panowie się tym jarają bo dziewczyna o ciągnik się oparła. No śmiech na sali normalnie.

jarają jak jarają ale lepsza oparta laska niż chłop :]

 

a odnośnie tematu sam dział nic nie zmieni, tu przydałoby się silnik galerii zmienić, przemodelować systemy ocen, losowania zdjęć i kategorii. Strona główna kuleje, fotki na górze - cały dzień rotują się te same, kpina na taka ilość zdjęć w bazie, najpopularniejsze i najlepiej oceniane z miejsca bym czymś zastąpił, przecież to jest cały czas to samo, bezsens i marnotrawstwo. Generalnie strona jest bardzo zaniedbana, agroceny, giełda, rozrywka, forum - widać że się nie chce, tym bardziej że niektóre rzeczy to kilka dni, a później trochę systematyczności.

 

A jeżeli to prawda co daremw napisał i nie przepuszcza się jego fotek tylko dlatego że za przeproszeniem cyców brak to porażka.

 

Lepszej galerii w Polsce nie ma, ale to nie jakiś powód do radości bo konkurencji żadnej :]. A mogłoby być znacznie lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

zdecydowanie prawda, zdjęcie ciągnika z belą we chwytaku a na niej stoi Iwona, zaraz za przyczepa z belami słomy, zdjęcie wykonane na polu, skierowane do odpowiedniej kategorii. w zamian odpowiedź którą wysyłają każdemu (już miałem odmowę publikacji i wiadomość ta sama), tym razem zapytałem dlaczego konkretnie jest odmowa mimo że warunki są spełnione, poprosiłem o konkretną odpowiedź lecz do tej pory jej nie doczekałem (2-3 tygodnie)

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_rafal    6

Trochę nie załapałem, myślałem że nie chcieli dopuścić bo Ty tam byłeś na fotce i nie wrzucili bo jesteś facet i zasłaniali się regulaminem :-) A tu o dziewczynę chodziło, porażka przecież tyle jest zdjęć akceptowanych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

no właśnie tym bardziej mnie dziwi niekompetencja i ignorancja akurat tego moda (z innymi styczności nie miałem), zwłaszcza że tego typu zdjęć jest dużo i na dobrą sprawę jest to krzywdzące zwłaszcza w przypadku braku jakiegokolwiek wyjaśnienia dlaczego konkretnie tak a nie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mom    19

@loll usunęli Ci konto lub twojemu koledze i od razu to samo ZOSTAŁEŚ ZGŁOSZONY

 

zobaczcie jaki z niego SPAM ocieka w dodatku rozsyła link strony na której całe GÓ*NO jest

dla potwierdzenia jego posty http://www.agrofoto.pl/forum/user/138119-loll/

 

Z TYM TEŻ POWINNI ZROBIĆ PORZĄDEK A NIE NOWY UŻYTKOWNIK ZAKŁADA TEMATY KTÓRE JUŻ SĄ BO MU SIĘ CZYTAĆ NIE CHCE (ALBO PISZĄ W NOWYM TEMACIE ŻE MAJĄ COŚ DO SPRZEDANIA) JAK RÓWNIEŻ PISZĄ POSTY BY NABIĆ SOBIE LICZNIK

 

Przynajmniej widać że się coś rusza i sypią się wasze opinie. Faktem jest że AF mogło by zrobić jakieś roszady na stołkach jak również zmodernizować stronę, by umilić nam przebywanie na niej. Należało by wprowadzić na forum temat w którym użytkownicy mogli by wyrazić opinie nt poszczególnych funkcji forum itp.

 

brak odpowiedzi można traktować jedynie jako lekceważenie użytkowników forum. a chyba to forum jest dla nas a nie my dla forum.

 

@daremw prawie z każdym forum tego typu jest tak że oni biorą kasę za reklamę, a jeśli witryna ma wiele odsłon dziennie to większa kasa z reklam wpływa na ich konta. Prawdopodobnie tak samo jest z kliknięciem na reklamie co powoduje przeniesienie się na stronie producenta. za to też zapewne jest kasa (kiedyś na głównej w polecanych zdjęciach kliknąłem na valtre i co ? i znalazłem się na ich stronie co było dość niestosowne ze strony AF)

 

Wracając do sedna sprawy wprowadzenie udogodnień dla użytkowników (nawet stworzenie tej "damskiej galerii") powinno wpłynąć na wzrost aktywności użytkowników (zwiększenie liczby odsłon) jak również przyciągnęło by nowych użytkowników i nie piszcie proszę że to będzie gimbaza bo ona już tu jest :D

 

czekam nadal na wasze spostrzeżenia i uwagi

 

czekam również na opinię "góry", bo nie wierzę by administratorzy i moderatorzy nie czytali forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mom    19

@Landfarmer po prostu ktoś kiedyś stworzy podobne forum i będzie brał przy kreowaniu jego wizerunku swoich użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj