mom

Galeria "Dziewczyna na gospodarce"

Polecane posty

mom    19

Witam,

 

Zwiększająca się liczba zdjęć w galerii z utrwalającymi piękne lico naszych słowiańskich niewiast zmusza mnie wręcz do wystosowania do władz, moderatorów i administratorów AgroFoto.pl tejże petycji (wniosku jak zwał tak zwał :D ) o utworzenie w galerii nowej kategorii w której użytkownicy AgroFoto będą mogli umieszczać zdjęcia przedstawiające płeć piękną. Dodatkową możliwością może być organizacja "plebiscytu" na miss tygodnia (ewentualnie miesiąca)np na wzór "wpadki tygodnia". Takie rozwiązanie wprowadziło by (moim zdaniem) ożywienie użytkowników forum w galerii, oraz prawdopodobnie zwiększyło by ich aktywność w ujęciu całego portalu.

 

Jednocześnie proszę użytkowników/użytkowniczki o wyrażenie opinii, oraz o głosy poparcia lub sprzeciwu

 

Z wyrazami szacunku i uznania dla "góry", jak i wszystkich użytkowników AgroFoto

mom

B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mom    19

ale męscy szowiniści ;) zdjęcia wszystkich a nie tylko kobiet

 

a to też może być ale galeria musiała by być dla dziewczyn (kobiet) których tu jest mało :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mom    19

mam wygraną w kieszeni :P

 

najpierw to niech ją utworzą :D

 

 

dobrze by było jakby ktoś znalazł admina i moderatora galerii by go tu ściągnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

kiedyś proponowałem jak się galeria zmieniała dział galerii pod tytułem "AgroFoto i Ja" , ale pozostało to bez odzewu...

może teraz będzie inaczej...

ale tez trzeba stworzyć oddzielny regulamin takiej galerii... bo muszą być jakieś zasady w dodawaniu zdjęć... bo to była by kwestia czasu a były by dodawane gołe d... na balotach i gołe piersi na mace ciągnika... ;) a nie oto chodzi w tego typu galerii... ;) choć wiem , że gimbaza tylko na to by czekała... :P


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dla mnie bomba moze być ale faceci też się ogłaszają co kto robi i jak żyje, reklama dźwignią handlu normalnie ;)

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Faceci po prostu nie mają się czym chwalić :D :lol: a dziewczyny na gospodarce naprawdę cieszą oko B)


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ale to już było.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Tylko że się nie doczekasz .....żadna się tu nie pokaże , było już kilka akcji tego typu i żadna nie wyszła :mellow:


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak wstawią to panowie muszą zacząć dodawać to panie nie będą chciały być gorsze od nas zapewne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Oczywiście że nie będziemy gorsze :D

Edytowano przez Kasia22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mom    19

Tylko że się nie doczekasz .....żadna się tu nie pokaże , było już kilka akcji tego typu i żadna nie wyszła :mellow:

 

nie chodzi mi o sweet focie, tylko o coś typu dziewczyna na gospodarce

np:w traktorze, kombajnie ogólnie podczas różnego rodzaju zajęć rolniczych lub w miejscach związanych z gospodarstwem

takich fotek jest coraz więcej na tym portalu stąd moja inicjatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

I Bardzo dobra inicjatywa;)

Jestem za :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mom    19

Zna ktoś któregoś z tych użytkowników ?

 

 

Moderator Galerii:

celeronik

prorok

rzeznik13

UlizanyZetor7745

Henius91

 

 

Administrators:

griga

 

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj