Skocz do zawartości
malina3

jaki ciągnik ok. 120km za ok.50 000zł?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Landfarmer    3572

Mówisz o używanym ciągniku to może szukaj jakiegoś Ursusa typu 1224 bo to dobra ciągniki

Szef wszystkich szefów  ;)

farmer321    4

renault np 133.14 (seria z 14 po kropce jest lepsza bo nie posiada elektroniki i wszystko jest mechaniczne wg. internetu ma 125Km a ciągnie tak jak ursus 1614) lub same np same silver 130 coś znajdziesz albo jak już to zetor 12145 , 14245 12245, 16145,16245

Edytowano przez farmer321

Wiadomość z agroFakt.pl

Adrian98    1

Nie myślałeś może nad NH tm 150 . Skrzynia rewelacyjna mało awaryjne piękny sprzęt trochę dorzucisz mi masz fajne cacko z rewersem elektro-hydraulicznym.

mom    16

jeśli ma być naprawdę w bardzo dobrym stanie to w tej kasie wyrobisz się z ursusem i zetorem. Z zachodnich to też będą dziadki, a młodsze to kupowanie kota w worku. :D ja mam zetora 12145 i chodzi wyłącznie pod turem (obciążenie 1,2-1,5t) i jak na wykonywaną prace jestem z niego zadowolony (no jakby trochę mniej palił ale to w końcu zetor) :lol: :lol:

Pomogłem, dobrze gadam ??? Kliknij zieloną strzałkę -----------------------------------------> UP

kuba5213    0

kup mf 3125,3635 prosty ekonmiczny mocny i szybki. ja mam 3125 i jestem super zadowolony kolega 3630 i ten teżjest ok.ps jak chcesz to swojego opchne bo gospodarstwo likwiduje

Mikruss    121

u brata na 40 ha pracuje 3120 z dynashiftem

jeździłem nim tez kilka sezonów - ciągnik rewelacja, w miare ekonomiczny i pociągnie co dusza zapragnie ;)

a 50 tyś starczy na dobrze wyposażony statek...

i prosze akurat do zachodnich ciągników nie porównywać ciężkiej seri ursusa zetora bo nie ma nawet czego porównywać, taki mf 120-130 km zrobi to co 1634 16145 nie męcząc sobie nawet podnośnika gdzie polsko czeski wyrób bedzie co chwila do remontu

intrnational 1255 lub 1455 po 87 lub john deere 3650 3550 ale szukaj w gornej połce cenowej nie szukaj okazji tylko zaplac a nie bedziesz tego zalowal. Znajdz na necie i jedz obejrzyj jak to chodzi zobaczysz zwinnosc widocznosc i po mimo 20 lat z hakiem plynnosc pracy i wykonanie. spalanie ok 9-13 litrow. Ja mam gospodarke ale troche przerzucam maszyny i wiem ze handlarzom sie nie wierzy ale ja jeszcze z tych starszych zasad wychowany i nie wciskam walow. Zobacz realia wejdz na mascus albo agrotrader i zobacz ze te stare sa w cenach zblizonych do tych nowszych, z tamtad nie wyzbywaja sie chetnie tego typu traktorow, jak dobre to tez trzeba zaplacic ale warto dlatego mowie ze patrz na gorne ceny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez prz3m3k147
      Witam. Mam zamiar nabyć nowy ciągnik, który będzie głównym traktorem w gospodarstwie. Aktualnie posiadam Ursusa c360 i Władimirca T25. Poszukuje ciągnika który lepiej niż c360 poradzi sobie z np. sieczkarnią do kukurydzy lub orką. Do zakupionego ciągnika planuje zamontować TURa. Zależy mi na znalezieniu pojazdu którego cena wynosi max 60tys. Chciałbym aby ciągnik charakteryzował się bezawaryjnością i łatwym dostępem do części zamiennych.
      Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam 
    • Przez JacekL
      Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć jaki ciągnik polecilibyście do obsługi kosiarki bijakowej tylno- bocznej o masie około 800 kg (zapotrzebowanie na moc to min 80KM). Może być zarówno nowy jak i używany. Budżet na nowy to 200 tyś netto, używka to do 100 tyś. Z tego co się orientuje to musi mieć masę minimum 4t. Będzie głównie służył do koszenia grobli, skarp i rowów. Dodam że dość istotny jest też dla mnie komfort pracy.

• Przez mrlighter99
      Witam,
      Mam pytanie jakie traktory (oprócz fenda )posiadają osobny zbiornik na olej hydrauliczny. Ponieważ posiadam ursusa i chce kupić ciągnik. Pozdrawiam.
      Proszę o przykłady
    • Przez krystal1
      witam mam zamiar kupić ciągnik móc 75-95km proszę o opinie 
      https://www.olx.pl/oferta/valmet-valtra-4500-CID757-IDvlIxp.html
      https://www.olx.pl/oferta/renault-cergos-340-w-komplecie-tur-krokodyl-CID757-IDvkt6f.html
      https://www.olx.pl/oferta/steyr-9094-jak-case-cs-tuz-wom-CID757-IDwmAJX.html
    • Przez pawel6200
      https://sprzedajemy.pl/massey-ferguson-590-zamosc-2-e30984-nr56277230

Przedmiotem aukcji jest mf 590 wszystko sprawne widac ze mocno odmalowany, czy warto zainwestowac w ten ciagnik do prasy rozsiewacza opryskiwacza ??
      Mały problem byl z wylaczeniem walka wom czy to oznacza cos zlego??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.