Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

John Deere 6150r

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam! Jestem zainteresowany kupnem nowego ciągnika, i tak oto wybór padł na John Deere 6150r. Mógł by mi ktoś powiedzieć cene ze średnim wyposażeniem, szerszymi oponami i turem. Mamy gospodarstwo o powierzchni 60 hektarów które ciągle się rozwija, jesteśmy nastawieni w produkcji mlecznej, mamy 45 krów. Czy taki ciągnik jest dobrym wyborem do takiego gospodarstwa, dodam iż będzie to główny ciągnik do wszystkich prac. Jeżeli ktoś jest posiadaczem tego ciągnika to proszę o opinnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JELONEK09    1

Posiadam od roku 6140R, to bardzo podobne ciągniki. polecam amortyzację przedniej osi i kabiny, jazda po nierównościach to bajka. Przekładnia direct drive rewelacja, chociaż powiem ci że kolega kupił teraz przed żniwami z przekładnią E23 to już całkiem gładko przyśpiesza.

Przy zakupie zwróć uwagę na rozmiar opon ponieważ ja wybrałem najszersze ale okazało się że są trochę niskie. DPF nie sprawia żadnych problemów, dobry udźwig a prędkość na drodze dochodzi do około 46 km/h.

domyślam się że w hodowli będziesz chciał zamontować dodatkowo tura; nie wiem czy to najlepszy pomysł, duża maska ogranicza widoczność narzędzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzięki za opinnie :) Właśnie nad tym się martwiłem że jest dość duży gabarytowo, a czy mógł byś podać cenę z wybranym przez Ciebie wyposażeniem ? ;) Mamy jeszcze Valtre A92 więc możemy do niej zamontować tura tylko że to już będzie więcej trzeba wydać co jest małym kłopotem...A czy mógł byś jeszcze napisać jak się sprawóje John Deer w pracach polowych ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak byś był naprawde zainteresowany to bys zadzwonil lub przejechal sie do dealera. Nie widze problemu w tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pojadę do dilera, on powie mi że jego ciągnik jest najlepszy i tyle. A forum jest od tego żeby się pytać i doradzać a nie komentować w arogancki sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chodziło mi tu o cenę. Popytasz u dealerów to Ci powiedzą dokładną cenę z takim wyposarzeniem jakim chcesz, bo tutaj kazdy ma inne wyposarzenie to trudno porównywac ceny i przepraszam jesli Cię uraziłem w ten "arogancki sposob"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nic się nie stało, na tym poziomie zainteresowania poprostu nie opłaca mi się jechać do dilera ;) A tutaj widzę jest wielu kolegów ogarniętych więc mogł by mi któryś doradzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj