Skocz do zawartości
Chochlik

Linka obrotomierza C-330

Polecane posty

Chochlik    0

Witam, posiadam C-330, jakiś czas temu pękło mi łaczenie skrzyni z silnkiem więc kupiłem skrzynie od c-328 ale ona nie posiada wyjścia na licznik obrotów. Posytanowiłem że przewierce się przez skrzynię i wyprowadzę linkę ale okazało się że jest ona za krótka, może ktoś wie od czego mogę dopasować inną linkę albo podpowiedzieć inne rozwiązanie.

lukasz222    2417

Jak nie ma wyjścia na licznik, to jest to skrzynia od C-325, a nie 28

Wiadomość z agroFakt.pl

Chochlik    0

W takim razie jest od c-325, ale nie o to pytam, bo pod głównym wałkiem jest miejsce na montaż wyjścia do linki, chodzi mi o dłuższą linkę od czego mogę ją dopasować,

lukasz222    2417

Do wszystkich ursusów jest bodajże ta sama, możesz nawet wsadzić z C-385 6cyl. (najdłuższa), zmierz plus minus ile potrzebujesz, podjedź do sklepu i dobierz odpowiednią

jazda37    0

Pisze odnośnie linki motogodzin do c330...mianowicie zmieniłem położenie zegara od motogodzin i okazało się ze stara linka jest za krótka jakieś 20-30 cm...moje pytanie brzmi czy jest możliwość dopasowania linki od innego modelu jeśli tak to od jakiego..dodam tylko że od c360-3p nie pasuje ma inne zakończenia zarówno przy skrzyni jak i liczniku(a długosciowo jest ok.)

izydor6280    631

od 360 będzie miała około 1 metra, do obrotomierza na pewno spasuje bo jest ten sam, nie wiem dokładnie jak przy przekładni, ale z tego co kojarzę powinno być to samo

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

bratrolnika    3210

można odzyskać starą końcówkę z linki od C-330 i zakuć według własnych potrzeb na odpowiedniej długościowo lince

Obszarnik    3

Podobnie jak ktoś wyżej będę przesuwał obrotomierz i braknie mi 15 cm linki. Czy faktycznie linka od C-328 jest dłuższa o C-330? Mam 330M z końca produkcji, czy wszystko będzie współpracowało?

Wiadomo, że dziś jakość różnych elementów jest licha, na co zwracać uwagę przy zakupie? Moja linka ma jeszcze plombę :) i nie chciałbym sobie zaszkodzić jakimś nowym dziadostwem :)

min_max    0

Kupuj od c360 z linexa. Na składnicach jeszcze osiągalne. Jak nie to mogę Ci zakupić i podesłać. Sam mam licznik moto z lewej strony a trójwskaźnik z prawej - bo mam ele wspomaganie i wszystko ładnie chodzi.

Obszarnik    3

No niestety ale linka od C360 pasuje do obrotomierza ale do skrzyni już nie. W C330 jest na skrzyni plastikowa  końcówka z większym gwintem, a linka z C360 ma z obydwu stron takie same końcówki. Da się z tym coś zrobić?

bears    197

A nie lepiej pomyśleć o obrotomierzu elektronicznym? 

bratrolnika    3210

No niestety ale linka od C360 pasuje do obrotomierza ale do skrzyni już nie. W C330 jest na skrzyni plastikowa  końcówka z większym gwintem, a linka z C360 ma z obydwu stron takie same końcówki. Da się z tym coś zrobić?

spróbuj zarobić końcówki samemu, odzyskać ze starej linki, zakuć na nowej, mi się udało

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez martin68
      witam mam pytanie gdzie można kupić siedzenie nowe albo używane do ursusa c 330 które było robione na licencji grammera takie jak to u Pawel330
      http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-C-330-image56274.html
    • Przez versus
      Witam,
      Mam problem z c-328, mianowicie podczas pracy nagle traci obroty i gaśnie. Na pewno wiem, że się zapowietrza, jednak nie mogę dojść przyczyny, wszystkie przedowy paliwowe posprawdzane-są czyste i nic ich nie blokuje... Kto wie co jest tego przyczyną??Prosiłbym o szybką pomoc, ponieważ przerwałem wywóz obornika, a ciągnik pracuje z trollem i jest to o tyle uciążliwe, że ciągnik odpala tylko z zaciągu;/
    • Przez Adik_ziel
      A więc tak.. mam dziwny przypadek z moja 30'ską, nie wiem czemu ale gdy podczepiam rotacyjną i włanczam wałek nie załancza sie a sąsiada 30'tka chodzi z tą samo rotacyjną tak jaki i z rozrzurnikiem miałem na spułke rozrzutnik i tego goscia 30'tka normalnie sobie śmigała a moja nie chce może to być przez tuz od C-328? bo cały tył ma od C-328

A przy innych maszynach przy których jest potrzebny wałek działa normalnie ;/
    • Przez lukasz1994c
      Witam. Posiadam 3 lata claasa axosa 340c z ładowaczem czołowym. Po roku czasu pękła mi linka sprzęgła .Ciągnik nie był na gwarancji dlatego kupiłem nową za około 1200zł. Nowa zaś pochodziła ok 3 miesięcy. Potem próbowałem sam dobierać linki z innych pojazdów i do innego przeznaczenia lecz i to nie pomogło. Zawsze jest tak że nie wytrzymuje pancerz i go linka rozsadza. Potem zakuwałem linki lecz i to nie zdało egzaminu. Strasznie ciężko jest wdusić pedał szprzęgła nie wiem dlaczego może że linka jest za krótka nie mam pojęcia. Więc użytkownicy claasa jeżeli mieliście taki problem pomóżcie bo już nie wiem co robić. Z góry dziękuję.
    • Przez ursusowski289
      Sprzedam-https://www.olx.pl/oferta/silnik-ursus-c-330-c-330m-CID757-IDrCpY3.html

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.