Zaloguj się, aby obserwować  
krzeski

Firmy przyjmujace maszyny i ciagniki rolnicze w rozliczeniu

Polecane posty

krzeski    5

Witam

Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?

Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.

Edytowano przez krzeski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

a co to za problem wystaw w dobrej cenie na olx to w 1 dzien sprzedzasz,chyba ze liczysz ze ktos ci za stary sprzet nawali to raczej takiego nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzeski    5

ursusa 1224 z turem. mf 152 tez z turem lejek 6katny z mocna przekladnia i mieszadlem do nawozow, kosa i beczkowoz 7500l wszysto jest 100% sprawne i gwarantuje ze przyszly wlasciciel bedzie zadowolony. ja poprostu chce wymienic sprzet na nowszy i troche wiekszy wszysto jest w mojej galeri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez BartoszWitusik
      Mam pytanie o technikum rolnicze w brzostku (klecie)
      Czy polecacie tą szkołę
      czy trudno jest się tam dostać ?
    • Przez Przemek360Agro
      Witam chciałbym się zapytać posiadaczy takiej lub podobnej brony talerzowej jakiej ona jest firmy i ile waży. Nie ma na niej żadnej tabliczki. Ma 28 talerzy.


    • Przez Skanalop
      Witam serdecznie.
      Szukam konkretnych opinii o firmie RogoFarm. Kupował ktoś może od nich cielęta ? Chodzi mi głownie o byczki. Jak przedstawia się u nich zdrowotność, ceny ?
    • Gość adamkoch
      Przez Gość adamkoch
      Witam wszystkich na forum, proszę o podanie stron ze sklepami rolniczymi na Słowacji lub Czechach z materiałem siewnym z ktorych korzystacie gdzie mozna zamówic material siewny i zostanie on wysłany kurierem. Ewentualnie z innych krajów jak jest to opłacalne.
    • Przez FranasNH
      Witam, jestem tegorocznym maturzystą i chcę iść na studia o kierunku rolniczym. Myślałem nad Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu. 
      Mam pytanie do Was, czy ciężko jest się tam dostać? Wiecie może ile trzeba mieć % na maturze? 
      Potrzebuje także Waszych opinii czy iść na ten kierunek nie mając własnych hektarów oraz opinie na temat tej uczelni 
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj