Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BARTOLA

zetor 7011 opinie, spalanie

Polecane posty

BARTOLA    0

witam interesuje mnie wszystko o zetorze 7011 najważniejsze rzeczy jakie chcem wiedzieć to jakie jest spalanie , jaka jest awaryjność i jak radzi sobie z pługami 3 skibowymi polskimi no i co ważniejsze co sądzicie o tym traktorze ?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam pytanie odnośnie zetora, dlaczego zetor a nie ursus ??

Może zaczne tak zetor 7011 nie poradzi sobie z 3 obrót na ciężejszej ziemi. A po za tym jak byś orał po oborniku to blokada mostu pożądna potrzebna i dobre lacze a w nim jest bardzo kiepska blokada, że jej nie wciśniesz. Nie lepiej kupić ursusa c 385 ?? zrobi dużo więcej a wypije tyle samo co zetorek. A i jeszcze jedno zależy do czego ci ten traktor jak do cięzkich robót to troche licho ale do kosiarki i do innych lżejszych żeczy to w sam raz. jeśli chodzi o awaryjnośc to bardzo mało awaryjny a jeśli chodzi o spalanie szczególnie przy takim pługu to yyyyyy no wiesz. jak to zetor lubi wypić.

Edytowano przez forumkowicz

romek6340    203

To ja mam pytanie dlaczego Ursus, a nie Zetor tylko 8011? Seria ciążka to jest praktycznie to samo. W dodatku w zetorze łatwiej o lepszą kabinę. Jak wyżej napisane zależy do czego ma być ten ciągnik... 7011 w miarę mały, zwinny i poręczny ciągniczek, a c 385 typowy ciężki wół roboczy. Do tego wcale nie taki oszczędny.

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook.com/strazospbrzeziny/

Wiadomość z agroFakt.pl

BARTOLA    0

u mnie ten zetor bedzie wykonywał takie prace jak : koszenie łąk kosiarkoą rotacyjną i oranie pola pługami polskimi 3 skibowymi no i jakieś drobne prace np bronowanie

kazikow    8

Zetor 7011 spokojnie sobie poradzi w tym pługu. Ludzie orzą C 360 MF255 czy Zetorem 5211 i dają rady. Niektórzy twierdzą że 7011 jest mocnieszy od 7211.

zenek_19    4

dobra dobra juz tak niezachwalajcie zetor niema szalu, poradzi se z kazda praca a spali ile mu tylko wlejesz do baku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Robercik701
      Witam. Wiem ze temat dotyczacy agregatu uprawowo siewnego do Zetora 7011 sie powtarza ale na dzien dzisiejszy nic niema napisane na ten tema a wszystko zmienia sie jak w kalejdoskopie. Mam na uwadze taki zakup agregat 2.5 m bierny(Janpol lub jaki od rzemieslnika) plus amazone d7 2.5m. Co sadzisie o tym moze ktos ma cos podobnego imi pomoze w wyborze?Czy jest sens na zakup takiego zestawu?
    • Przez Raptus15
      witam mam problem nie mogę dostać grzałki płynu chłodniczego do bloku traktor c-385  z roku 1978 . Grzałke się montuje   w broku nad pompą wtryskową  tylko jest taki problem  ze srednica osadzenia jest 40mm    może ktoś posiada taką grzałke  albo ktoś wie jak  zamontować inaczej ?? wszędzie są montowane na dwie śruby  i osadzenie posiadają 50 mm. Pomocy ! zdj podglądowe  
    • Przez Juziak
      Witam  Panowie jak wymienić tarczki związane ze sprzęgłem  wałka Zetor 8145 ?
    • Przez radosław1977
      WITAM  WSZYSTKICH  CHCIAŁBYM SIE  DOWIEDZIEĆ   JAK  NAJWIĘCEJ         O  MODELU  CIĄGNIKA  ZETOR 8641 
    • Przez Heniu95
      Witam, 
      Chcę się dowiedzieć czegoś o owijarkach Langren, czy polecacie te owijarki?
      Nie miałem wcześniej styczności  z ową marka i nie wiem co o niej sądzić?
      Dodam  jeszcze że rocznie by robiła ok 70-80 bel.

Pozdrawiam