Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek1975

Renault 75-34 nie pali z kluczyka

Polecane posty

Piotrek1975    344

Może ktoś z was posiadaczy tych ciągników miał taki problem jak ja chodzi o to że pali na krótko a kluczykiem nie chce. Gdzie szukać przyczyny? Jak przekręcam stacyjkę kontrolki od oleju i ładowania się palą i dalej świece żarowe też kontrolka się świeci. Do tej pory palił idealnie za każdym razem.

sebe1033    73

szukaj prądu a raczej jego braku -_- . Ostatnio tak miałem tylko że w fiacie też palił ale przy rozruszniku, a kontrolki świeciły i radio grało A parę razy prąd ginął, Raz kabel od aku doprowadzający prąd do kabiny przeżarty został przy klemie (na kontrolki i radio starczało- a na rozruch nie) , innym razem ten sam kabel (ale z drugiej strony) na wtyczce/kostce do kabiny zżarła rdza (na kontrolki i radio starczało.

No i w tamtym tygodniu połączenie klema-kabel główny zaśniedział i znów to samo. Ewentualnie jeszcze może odłącz kabelek od cewki i zobacz żarówką czy zaświeci

mtracz    72

Zapalasz go na luzie?

Stacyjka, czujnik na na skrzyni jak i przewody do niego, przekaźnik i jego masa, ciągłość przewodu do rozrusznika.

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotrek1975    344

On palił i na biegu może już coś było kombinowane . Też jeden przekaźnik jest nie podłączony tylko kable od niego są połączone z innymi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Hubi102
      Witam
      Mam problem z Cergosem 350. Nie działa licznik (ten elektroniczny w prawym dolnym rogu) i wskazówka obrotomierza. Miał ktoś podobny problem? Jakieś problemy z alternatorem, jakieś czujniki winne?
      Pozdrawiam
    • Przez Allecezar
      Witam
      Chcialbym zapytać czy ktoś na forum ma doczynienia z Renault 7504. Mam ciagnik od miesiaca na swoim gospodarstwie lecz prosze o pomoc, bo nigdzie nie moge znaleźć instrukcji obsłubi a bardzo by mi sie ona przydała. Czy mozecie mi cos poradzic na ten temat?

• Przez lukus
      Witam mam taki problem że z rozdzielacza podnośnika z dzwigienki ciekł olej, tak wiec wyciągnąłem rozdzielacz i wysłałem do firmy która sie tym zajmuje. Kiedy go dostałem od razu go wsadzilem i wszystko działa i nie cieknie. jest tylko jedna wada i nie wiem jak to usunąc bo kiedy dodaje sie prawie na maxa gazu to ramiona sie same unoszą aż do samej góry, ale wystarczy ze ktoś stanie na nich i nie mają siły sie unieść. Tak sie zrobiło po regeneracji rozdzielacza. Zadzwoniłem do tej firmy a oni powiedzieli że odpływ jest zatkany. Później go wyciągnełem wszystko posprawdzałem i wszystko było w porządku. Więc rozebrałem rozdzilacz bo myślałem ze co się tam stało ale wszystko było ok. W tym momencie nie wiem co mam robić a bardzo mnie to denerwuje i dodam jeszcze że po regeneracji wyje jeszcze pompa hydrauliczna
    • Przez Poznaniak
      Prosze o porade co moze byc przyczyną
      Ciagnik 3p stracił moc i wieksze obroty, pomyslałem zapchany filtr paliwa i wymieniłem go niestety po ok 200m ciagniecia zapala ale na gaz reaguje jakby z opuznieniem i tylko wkreca sie do 1200 z komina nie dymi nie widac bynajmniej.
      wiec odkrecam głowice ale uszczelka cała, zmieniam ja , wtyski do spradzenia i tez dobre  rurki przedmuchałem ,składam do kupy i to samo 200m ciagniecia luzujac wtryski aby odpowietrzc i jak juz wkoncu zapali to chodzi ale tak samo ze nie wchodzi na duze obroty, próbuje odłączyc waz od filtra powietrza ale w niczym nie pomaga, na zapalonym luzuje pokoleji wtryski i sika z kazdego. chodzi cały czas ale po zgaszeniu nie ma mowy o odpaleniu z rozrusznika
      Odkreciłem pompe wtryskowa i chce zawiesc do sprawdzenia jeszcze nie rozbierana a tam jest tez chyba jakies sitko filtr?
    • Przez BartomiejSkrczyski
      czy co cergosa 350 będzie pasować maska od np ceresa lub innej renówki?
      czy błotniki od Ergosa będą pasować do Cergosa