Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RolnikExtreme

Cena remontu skrzyni biegów T-25

Polecane posty

Hari123    6

No ja nie wiem czy za 200 zł mechanik będzie chciał zrobić generalny remont, pytanie tylko po co wymieniać wszystkie dobre tryby na chińskie podróbki ? przy wymianie wszystkiego oprócz obudowy to nie wiem czy w 1500 zł się zmieścisz wraz z robocizną.

Wiadomość z agroFakt.pl

Wszystko zależy od części czy oryginalne czy podróbki i oczywiście od sklepu do w każdym inna cena .

Ale w granicach 1700 zł powinieneś się zmieścić .

Владимирец T25A

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez ursusowski289
      Witam kolegów, w moim niedawno zakupionym Ursusie c 360 w skrzyni biegów był jakiś dziwny olej który śmierdział jakby transformatorowy i na wszystkim zostawił taką powłokę jakby jakiejś gumy, przez to musiałem wymienić podnośnik ale dalej nie wiem czy to zmyć. 
      Może ktoś też miał taki przypadek, z góry dzięki za rady
    • Przez ursusowski289
      Witam kolegów, w moim niedawno zakupionym Ursusie c 360 w skrzyni biegów był jakiś dziwny olej który śmierdział jakby transformatorowy i na wszystkim zostawił taką powłokę jakby jakiejś gumy, przez to musiałem wymienić podnośnik ale dalej nie wiem czy to zmyć. 
      Może ktoś też miał taki przypadek, z góry dzięki za rady
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam

• Przez Gwiazda10
      Witam posiadam Renault Ares 836 a mój problem wygląda następująco. Podczas gdy skrece kierownica i próbuje ruszyć zapala się katrolka niskiego ciśnienia oleju w skrzyni i ciągnik staje. Dzieje się też tak podczas jazdy. Ciśnienia wszystkie pomierzone i są w normie. Wymieniona pompa hydrauliczna ta za prawym kołem oraz orbitrol. Mechanicy już nie mają pomysłów. Dodam jeszcze że gdy pompuje hydraulika na wyjście zewnętrzne to problem ginie. Ciągnik też po rozgrzaniu zaczyna wyć w okolicach skrzyni. Jakieś pomysły? 
    • Przez pafeu
      Witam, mam pytanie dot.skrzyni biegów. A mianowicie kiedy podczas braku biegów hamulec ręczny jest zaciągniety i kręcę kołem od sprzęgła to wałek od ręcznego się kręci. Czy to możliwe, że podczas oberwania nitów wałek będzie się kręcił? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.