Skocz do zawartości

Polecane posty

agroleon    3

Witam czy jest tu ktoś co może powiedzieć coś w temacie traktora STEYR 9190. Chciałbym wiedzieć jakie są wady zalety i co użytkownicy tych oto traktorów mogą na ich temat powiedzieć jakie to są traktory jaką robote robią czy są godne uwagi ewentualnego zakupu ? Chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć

MgrLukash    122

Bliźniak Valmeta 8800 powstał przy współpracy z Massey Fergusonem na bazie serii 3600. Ogólnie silnik Valmeta, przekładnia DynaShift z MF Przejrzyj działy dotyczące tych ciągnikow (Valtra i MF 36xx) na pewno dowiesz się co i jak z nimi.

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Damian505
      Witam. Wczoraj byłem na konkursie orki i o dziwo były tam dwie takie maszyny (Steyr 6140), latały z UG ibis 3+1 i byłem pełen podziwu jak dobrze sobie radziły, w środku tych sprzętów było wszystko elegancko rozmieszczone, powiem szczerze że pierwszy raz widziałem tą markę na własne oczy na żywo. A tu moje pytanie czy te ciągniki są na prawdę dobre czy tylko z wyglądu, jaka jest cena modelu wymienionego powyżej bądź 4110. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Przez agroleon
      Witam wszystkich.
      Chciałem się poradzić co do zakupu a mianowicie dziś kupiłem ciągnik marki Zetor Forterra 11741. Pytanie moje polega na tym czy to dobry wybór nadmienię iż do traktora dostałem pług uni grudziąc ibis xxl 4+1. Szukałem traktora propozycji było dużo i wiele traktorów oglądałem każdy był od handlarza a tego kupiłem od pierwszego właściciela sadownika. Co możecie powiedzieć o tym traktorze?

• Przez AdamDzido
      Witam, jak w temacie chodzi o ciągnik pomocniczy bez tura do transportu, opryskiwacza, rozsiewacza(około 2 tony brutto). Ciągnik ma być nowy przedział KM: od 80 do 100. Na gospodarstwie około 40ha. Skłonności są ku JD(już jeden jest 6630 i nie ma narazie na co narzekać) ale cenowo kuszą inni. Proszę o opinie pod każdym względem czyli: niezawodność, ekonomia, komfort, ewentualnie wady fabryczne.

Wkradł się mały błąd w temacie chodzi o model JD 5085M
    • Przez marjanmeme
      Witam,
      Czy ktorys z uzytkownikow posiada ciagniki marki Steyr serii kompakt? Sa jakies awarie typowe dla tych modeli? Jak radzi sobie dpf? Najlepiej jakby byl to ciagnik 4095 (99km). Mam zamiar kupic ciagnik na 30ha przy przewadze łąk. Produkcja mleczna. Mialby to byc glowny ciagnik. Jezeli nie ten to jaki? Dealer Farmasz wycenia ten ciagnik na 180tys brutto.