Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wladek

Alternator LUKAS 17ACR - podłączenie w celu sprawdzenia

Polecane posty

wladek    0

Posiadam Alternator LUCAS model 17ACR

i podłączam go tak jak na rysunku i żarówka 2W cały czas się żarzy - a chyba powinna na początku się świecić normalnie a później powinna zgasnąć a ona u mnie cały czas tak bardzo słabo się żarzy.

ccacbacefa44d0f7.jpg

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Sprawdź szczotki i pierścienie.

vcc    10

Połączenie alternatora z akumulatorem, na porządne przewody czy kabelki od lampek choinkowych? ew wyjście z mostka prostowniczego

agrotysk.pl

Ryki - Słowackiego 23

============================

Zwoleń - Krakowska 7

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez gasnica
      po odpaleniu ciagnika musze go ostro przegazować tak do ok 2tys obr silnika i dopiero wtedy mam ładowanie. Czy to nie jest czasem wina szczotków? Dodam tylko że u mnie szczotki są razem z regulatorem i nigdzie tego nie można kupić tak mi powiedział koleś w grene. Jak to naprawić?
    • Przez mateuszs1993
      Witam,

Mam problem z rozdzielaczem kupiłem tura miał dwie sekcje założyłem 3 sekcje i od samego początku lała przy dźwigni uszczelniłem lepiej założyłem większe oringi to znowu seger spadł i wywaliło bokiem tą dźwignie no i jak zgasiłem ciągnik i opuszczałem tura lało się z tej 3 sekcji jak może być przyczyna ? daję zdjęcia zerknijcie fachowym wzrokiem co może być nie tak ?

Pozdrawiam
    • Przez Lukas7
      Witam

Mam problem i licze na Waszą pomoc mianowicie podłączajac silownik dwustronnego działania do 2 złączy na tyle c 360 patrzac od tylu w lewy jako zasilanie prawy powrót sterujac dzwignia kipru silownik sie wysuwa ale gdy przesuwam dzwignie kipru tak jak do opuszczenie np wywrotki do silownik sie nie wsuwa nie chowa dodam ze rozdzielac jest nowy uszy np z pługiem sie podnosza czy moze ja to zle rozumuje ?? pozdrawiam i licze na jakis odezw
    • Przez frytex12
      Witam wszystkich, czytałem ostatnio o akumulatorach do c-360 i c-360-3p. Przeważnie ludzie piszą żeby montować aku 100ah wzwyż. I tutaj jest moje pytanie, czy jest sens montażu akumulatora 120ah czy więcej skoro najmocniejszy alternator jaki znalazłem ma 72A? Według mnie taki akumulator będzie niedoładowany co za tym idzie jego żywotność będzie krótsza. Proszę o sprostowanie jeżeli się mylę.
    • Przez PatrykSenior
      Witam, problem dotyczy zetora proximy 8441. Obrotomierz nie działa oraz alternator nie ładuje, wymieniłem akumulator(był uszkodzony) natomiast alternator raz jest zimny jak lód a raz nie daje sie go dotknac, tak sie grzeje. co moze byc przyczyna? alternator jest ok, sprawdzałem... Problem jest dosc uciążliwy, zwłaszcza gdy braknie pradu na polu i nie da sie zetora zapalic.. z gory dzieki za pomocne odpowiedzi

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.