Zaloguj się, aby obserwować  
dexter00

Ładowacz do MF 6 cyl

Polecane posty

dexter00    30

Witam, nie znalazłam podobnego tematu a szukam ładowacza do mojego MF 3080. Chodzi mi o cos z polskich marek w granicach 20 tys. Myslałem o Hydramecie Xtreme albo Agrimet ale przedstawiciel doradził mi kupno Metal fachu. Znowu gdzieindziej dowiedziałem sie ze do takiego duzego ciągnika to lepiej power-lift bo jest masywniejszy. Możecie coś poradzić wiem ze najlepiej pytać tych co takich używają. Na co zwracać uwagę? Czy udzwig jest taki ważny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez farmers99
      Ładowacz na tył ciągnika do przewozu bel,po co wizic turem jak można tym i szybciej,zapinasz do mf255 i śmigasz.
    • Przez dabroch8
      Witam.
       
       
      Parę miesięcy temu kupiliśmy tura do ursusa c-385.Bardzo słabo podnosił i miał straszne drgania.Dziś wymieniliśmy pompę hydrauliczna.Szybciej podnosi ale nadal ma straszne drgania nie wiem jaka jest tego przyczyna prosił bym o jakieś rady może ktoś miał już taki problem.
       
      Z góry dzięki i pozdrawiam.
    • Przez lukas0997
      Witam zamierzam kupić ładowacz czołowy do mojego zetora tylko teraz jaki?
      Mam na oku parę egzemplarzy 1 i 2 sekcyjnych które w zupełności wystaczą.
      Ładowacz miał by pracować przy załadunku wapna,podnoszenia worków z nawozami(big bagów)
      ładowania bel (około 30 bel siana i słomy) i oczywiście odśnieżania.
      Kwota ładowacza do 4-5 tyś zł z osprzętem( łycha i widły)
    • Przez tomel0908
      Zastanawiam się nad zakupem ładowacza do Case 5120. Budżet jest dosyć ograniczony (ok 20tys). Tur głownie będzie potrzebny do ok 200 bel słomy, 100/150 bel sianokiszonki i do załadunku obornika, wiec w osprzęcie wystarczy chwytak+krokodyl ewentualnie widły do słomy. Cena ładowaczy od 'prywaciarzy' na początku mnie zachęciła, ale naczytałem się o ich wadach i coraz mniej podoba mi sie ten pomysł. Pozostaje więc coś 'firmowego' używanego. Możecie coś polecic? Czy jednak wybrać nowy, ale od prywaciarza ?
    • Przez 1496
      Witam. Posiadam Landini 6550 i chcę założyć do niego ładowacz czołowy. Jak ma się sprawa z produktami TUR3, TUR4, TUR5? Czy bez problemu pasowały by do mojego ciągnika? Czy jeśli posiadał bym już adapter to każdy ładowacz by do niego pasował czy mocowania nie są znormalizowane? Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj