Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
barczjano1988

ustawienie głębokości siewu amazone

Polecane posty

Witam

Kupiłem nie dawno agregat uprawowo siewny amazone chciałbym ustawić głębokość siewu pod rzepak po jednej ze stron jest regulacja na gwint z tym że nie ma skali a potrzeba ustawić tak z 1,5 cm głębokość wysiewu. Z góry dziękuję za zainteresowanie

Soulshakin    79

Metodą prób i błędów ustawiasz mniej więcej, rozgrzebujesz ziemie i mierzysz na jakiej głębokości są nasiona do tego obiektywna ocena wizualna i wystarczy. Później ewentualna korekta i po kilku razach masz ustawione. Dobrze jest jakoś sobie zaznaczyć lub zrobić jakaś miarkę żeby za rok nie zaczynać podobnie tylko mieć wstępnie ustawione.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Jestem zainsteresowany taimi siewnikami tej marki ale nigdzie się nie spotkałem z opiniami o tych maszynach. Chciał bym aby tutaj użytkownicy tych maszyn opisali jak się nimi pracuje jakie maszyny posiadają ich wady zalety. Dzięki wielkie:D
    • Przez rolnik_w_dolinie
      Mam pytanie jak ustalić do danego modelu szczeline do danego zboża (pszenica,jęczmień,owies) na którym oczku młócicie te zboża
      Dołączam zdjęcie chodzi mi dokładnie o tą dźwignie
    • Przez pawelek11
      Zakupiłem konstrukcje stalową wiaty którą mamy zamiar sami postawić. Dlatego kieruje pytanie do kolegów którzy już takie budynki budowali lub pracują przy ich budowie. Chciał bym się dowiedzieć jakie macie sposoby na przygotowanie stopy pod słup. Jak umiejscowić kotwy żeby wszystko potem ładnie pasowało. może macie jakeś zdjęcia od siebie z budowy był bym wdzięczny za podesłanie.
    • Przez kamil5421
      Posiadam do sprzedania rozsiewacz nawozów Amazone o pojemności 600l , otwierany hydrauliczne , stan dobry, widoczny na zdjeciach , Cena 2300 zł  do negocjacji .Więcej informacji udziele na PW .

• Przez simsinek
      Witam
      zwracam się do was z zapytaniem jaki rozsiewacz wybrać?? Napewno AMAZONE tylko zastanawiam się nad modelem ZA-M z komputerem dozującym nawóz do prędkości czy ZA-V z systemem ważenia i GPS. Chciałbym zapoznać się z opinią na temat obu modeli. Z góry dziękuje za pomoc   Zdjęcie dla uwagi