Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jakubb

Wał korbowy do C-360-3P. Jaki i gdzie? Wrocław i okolice

Polecane posty

Jakubb    0

Witam,

jednak będę musiał zrobić remont silnika w C-360-3P. Widzę, że wybór wałów jest dosyć spory, dlatego chciałem się zapytać co polecacie? (wiem, że cena najdroższej, azotowanej Andorii nie bierze się z niczego, ale..). Ciągnik nie wykonuje ciężkich prac (do orki i uprawy mam mocniejszą maszynę).

Jak sprawdzają się te wały z Indii? Czy jest duża różnica między wałem azotowanym i nieazotowanym?

Gdzie są dobre sklepy w dolnośląskim?

Landfarmer    3547

Indyjski sobie odpuść dobrze Ci radzę bo to nie bedzie na długo a skoro do lekkich prac to zrób raz a porzadnie

andrzej300    0

Alternatywą do Andorii są też polskie wały produkowane w Tyczynie. Też są to dobre wały i tańsze od Andorii.

Czy w dolnośląskim ktoś je ma? tego nie wiem

Edytowano przez andrzej300

Wiadomość z agroFakt.pl

Landfarmer    3547

O i te właśnie wały z tyczyna u nas w sklepie woj. mazowieckie kosztuja 1050zł wiem bo widziałem w zeszłym tyg taki wał w sklepie

Jakubb    0

Ok, dzięki za odpowiedzi. Bardzo ciekawi mnie, czy idzie gdzieś kupić oryginał. Decyzji niestety nie podejmuję ja, zobaczymy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez samson
      Witam, jaki trzeba wlać olej do hydrauliki do DX 85 ???? Kupiliśmy pług i jest chyba mało oleju bo nie może siłownika do końca wypchnąć.
    • Przez ursusik1634
      Zamówiłem DF 610 w Jaryszkach. Ciągnik miał być w lutym a już praktycznie jest kwiecień, prace polowe czekają na niego. Zadzwoniłem do pana który się zajmuję sprzedażą i powiedział mi że maszyna stoi na placu we Włoszech co mnie bardzo zdziwiło bo przecież DF to niemiecka firma. Wczoraj przedstawiciel przywiózł mi faktury i autoryzację, powiedział, że ciągniki te składane są w Niemczech. W papierach znalazłem że został wyprodukowany we Włoszech jaka jest prawda, czy może ktoś brał już jakieś maszyny od nich?
    • Przez miki26
      witam. mam pytanie jaki olej sie lejej do hydrauliki i czy mozna mieszac . ile wchodzi tego oleju
    • Przez kamyk86
      Poszukuje koła zębatego 18 ząbków do ustawiania obrotów bębna młócącego do kombajnu fahr m1000 .
    • Przez Grzesiek2604
      Witam. Poszukuję części do silnika DEUTZ F4L 812D Do kombajnu Fahr M88, Chodzi mi o tłok, cylinder i głowicę. Będę wdzięczny za wszelkie info o wyżej wymienionych częściach. Są to trudno osiągalne części w Polsce. Średnica tłoka 95mm, na 4 pierścienie, średnica sworznia to 35mm, tłok jest z komorą. Jest to poprzednik serii FL912. Jeśli temat nie w tym miejscu niech admin przeniesie gdzie trzeba. Tonący brzytwy się chwyta...