Skocz do zawartości

Polecane posty

lew908    208

A próbowałes zmienić kąt ustawienia talerzy

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

nunu85    100

jeszcze to produkują, no prosze

Ojciec kupił to lata temu i szczerze powiedziawszy, to g**** warta maszyna.

MA jedną, ale przeogromną wade- jest za lekka i nawet obciążona workami z piachem/duzymi kamieniami itp, jak jest suchy rok, to skrobie tylko ziemie a nic sie nie zagłębia.

Wiadomość z agroFakt.pl

romek6340    203

Dokładnie jak wyżej... Ten typ tak ma. Te zwykłe brony są za lekkie. Możesz ją dociążyć ile się da. Powinno coś poprawić. Jakie masz ziemie?

robo1980    42

a jak z wytrzymałośćią takich bron bo zastanawiam się żeby coś takiego kupić.o dociążenie się nie martwie bo mam w domu talerze z siłowni 400kg chodzi mi o samą konstrukcję..

romek6340    203

Też ujdą tylko za dużo ich tam nie ułożysz. Zawszą to są dodatkowe kilogramy i lepsze to niż nic.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez petro11
      Witam. Chcę kupić do Johna 7730 bronę talerzową 5metrów. Diler namawia mnie na Softera z Farmetu ale nie znam opinii na jej temat? Słyszeliście może o tym sprzęcie? Mam agregat uprawowy czeski i siewnik i jest ok, ale jak to z talerzówką jest to nie wiem. Jeśli chodzi o cenę to np Farmet od Amazone w podobnej specyfikacji to jakieś 30tys różnicy. Maszyna bez PROWu to cena ma znaczenie. Podobno jakość Farmetu nie odbiega, a nawet słyszałem że przegania zachodni sprzęt.
    • Przez szczurek05w
      Kupię pług akpil 4x35 może być też inny i obciążniki do landini 8880 na przód 
    • Przez nikejanek
      Jaka polecacie agregat aktywny (brona wirowa)  do ciagnika 100 KM?
      CHODZI MI O ZESTAW ZE SIEWNIKIEM , JAKĄ SZEROMOŚĆ? Czy to ma byc brona z palcami (noźami) wirującymi, czy z jednym poziomym szerokim wałkiem z palcami !
      Mam na mysli uzywany sprzęt ..
    • Przez grzesdz19
      Witam potrzebuje pomocy czy ktoś ma bone wirową agro-masz z nabudowanym siewnikiem? Jak tak to czy da rade z deutz fahr 5125
    • Przez mistrz096
      Witam, Panowie stoję przed wyborem brony talerzowej na moje całe 15 ha waham się między agro-lift a tolmet szer,. 2.5 m z wałem rurowym do case 844 (83km) proszę o wady zalety poszczególnych firm dodam, że chciałbym również używać jej do uprawy przed siewnej zda egzamin takie rozwiązanie ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.