Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Zbynio
      Czy ktoś z Was talerzuje Władkiem? Jeśli tak to jaką talerzówką i jak sobie radzi ciągnik.
    • Przez rafal11195
      Witam, mam do sprzedania:
      Agregat podorywkowy Kos o szerokości 3 m, pierwszy właściciel, sprawny, stan dobry, cena 8 000zł ,
      dodatkowo mam do niego siewnik poplonów Alfa, cena do dogadania,

Talerzówka "żukowo" 2.8m szerokości, wał, strunowy, cena 8000zł
      Wszysto do negocjacji.
      więcej zdjęć na priv,
      Kontakt : 661976682 tel, sms
      691753153 tel

• Przez Maxi19922
      Witam mam na sprzedaż bronę talerzową Unia CUT szerokość robocza 3.9m. Talerzówka posiada 36 talerzy, wał rurowy. Maszyna jest 100% oryginalna. Posiadam ją od nowości .Cena 8000 zł  do negocjacji więcej informacji pod numerem telefonu 501 778 126

• Przez Digifant
      Witam
      Stoję przed zakupem brony talerzowej szerokości 2.0 m. Interesuje mnie maszyna w okolicach ceny 4000 zł brutto. Jaką markę wybrać ? Rozważam Grass-Rol, Bomet, Omega, Rywal, ewentualnie coś innego, ale nie chcę kupić talerzówki, która rozleci mi się po jednym sezonie.
    • Przez kamil5421
      Witam posiadam do sprzedania bronę talerzową firmy Kverneland
      - Szer robocza 3 m 
      - regulacja głębokości
      - regulacja kątów pracy talerzy
      - zabezpieczenie resorowe 
      - średnica talerzy ok . 50 cm w bardzo dobrym stanie,
      - elementy czyszczące talerze w dobrym stanie 
      - możliwość przystosowania siewnika lub wału . 

Więcej informacji proszę dzwonić 503-459-794

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.